Міліціонер Ігор Лаута зазначив, що зараз вже не пам'ятає всіх обставин справи, але підтверджує свої попередні свідчення про незастосування сили з боку обвинувачених колег щодо Індила.
"Я не бачив, щоб хто-небудь застосовував до Індила фізичну силу", – сказав він.
Міліціонер підтвердив, що бачив, як студент упав з лави в камері, але сказав, що не надав цьому особливого значення.
"Пам'ятаю, що з лавки він падав… Більше нічого не пам'ятаю", – сказав Лаута.
Інший свідок, черговий оперуповноважений Олександр Мельник, також сказав, що не бачив порушення правопорядку в ніч смерті студента. При цьому він зазначив, що чув звук падіння або глухого удару з кімнати, де знаходився Індило та інші міліціонери.
Обидва допитаних міліціонери заявили, що не вважали дивною поведінку Індила у камері, а подумали, що він просто вирішив поспати на підлозі.
Після допиту цих двох свідків суддя оголосила перерву до 13:30.
Після перерви планується допитати ще двох міліціонерів, які були у райвідділі в ніч на 18 травня 2010 року.
18 липня Деснянський районний суд Києва почав розгляд справи про смерть Індила. На початку засідання суд заборонив проведення відеозйомки в залі засідання на прохання прокуратури і обвинувачених колишніх міліціонерів Сергія Приходька та Сергія Коваленко.
19 липня о 10:00 суд продовжить розгляд справи про смерть Індила.
Таке рішення ухвалили у зв'язку із тривалим допитом свідків у четвер, – за більш ніж 6 годин були допитані тільки охоронець гуртожитку, де жив загиблий студент і головний лікар швидкої допомоги, що приїхав на виклик в Шевченківський райвідділ.
У п'ятницю суд планує допитати ще чотирьох свідків.
Нагадаємо, 18 липня Деснянський райсуд Києва в новому складі суддів почав заново розглядати справу про загибель Індила.
Під час допиту головний лікар "швидкої" Едуард Попутняк, визнав, що недбало проводив огляд тіла студента й допустив низку помилок.
Охоронець гуртожитку, в якому мешкав загиблий, заявив про агресивну поведінку студента щодо обвинуваченого у смерті Індила дільничному Сергію Приходько.
У квітні апеляційний суд Києва скасував рішення Деснянського районного суду Києва, який направив справу про смерть Індила на дорозслідування, повернувши його назад до районного суду на новий судовий розгляд у новому складі суду.
23 грудня 2011 року Деснянський райсуд визнав винним у цій справі міліціонера Сергія Коваленка, але звільнив його за амністією.
5 січня 2012 року Деснянський районний суд Києва також засудив у цій справі Сергія Приходька до 5 років в'язниці зі звільненням від покарання під іспитовий термін на 2 роки.
Батьки Індила подали апеляцію на ці рішення.
20-річний Ігор Індило помер в ніч на 18 травня 2010 року у Шевченківському райвідділку міліції.
Читайте також: Представник Аmnesty Іnternational: Відповідальні за загибель Ігоря Індила брехали та не були належно покарані