"Аналіз усіх обставин дає можливість говорити про те, що допускається багато помилок, в першу чергу, з боку керівників служб безпеки банків, які підбирають людей, недостатньо встановлюється спосіб життя людей, яких беруть. Також на недостатньому рівні проводяться інструктажі, допускається ряд порушень при супроводі грошей ", – розповів Бабенко.
"Можливо, необхідно посилити охорону при перевезенні значних грошових коштів", – сказав він, відповідаючи на питання про те, з чим можуть бути пов'язані інциденти, які нещодавно сталися з інкасаторськими машинами.
За його словами, зокрема, йдеться про те, що інкасаторські автомобілі зупиняються у недозволених місцях, інкасатори не завжди користуються бронежилетами.
"Напевно, десь не вистачає контролю, ретельності в підборі, а також інструктажу кадрів", – додав начальник обласної міліції.
Нагадаємо, 15 липня на дорозі «Кіровоград-Запоріжжя» у Дніпропетровській області сталося збройне пограбування інкасаторської машини, внаслідок якого водій та інкасатор загинули. За даними міліції, з машини зникло близько 500 тис. грн. Другого інкасатора на місці не було, його підозрювали у причетності до вбивства.
Вдкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 ККУ – умисне вбивство.
У той самий день Управління Міністерства внутрішніх справ Дніпропетровської області оголосило нагороду в 10 тис. гривень за інформацію про чоловіка, підозрюваного в пограбуванні інкасаторського автомобіля.
Нагадаємо також, що 12 липня в Ленінському районі Миколаєва було скоєно збройний напад на інкасаторський автомобіль «Укрпошти». Нападників, одягненених у камуфляж і озброєних пістолетом з глушником, було двоє. Під час перестрілки водія вбили. Охоронець, також відстрілюючись, смертельно поранив двох зловмисників.