Народний депутат повідомив, що члени комітету на засіданні 3 липня визнали, що проект Трудового кодексу не може бути ухвалений парламентом, оскільки значно звужує права найманих працівників.
Павловський також нагадав, що проектом Трудового кодексу пропонувалося збільшити 8-годинний робочий день і звузити значну частину соціальних прав працівників.
Він висловив переконання, що цей законопроект «написаний в інтересах олігархів і великого капіталу».
Читайте також Проект Трудового кодексу: узаконюючи рабство?
Нагадаємо, у ВР VI скликання проект трудового кодексу, ініційованого регіоналами Василем Харою, Олександром Стояном та Ярославом Сухим, проголосували у першому читанні 2008 році, в грудні 2009-го підготували до другого читання. У лютому 2011 року прийняття документу було відкладено. Тоді спікер Володимир Литвин пояснив зняття Трудового кодексу з розгляду парламенту тим, що він "є довгограючим законопроектом, який перебуває у стінах Верховної Ради з 2003 року" і може викликати суспільний резонанс.
Профспілки звертали увагу, що проект нового Трудового кодексу, розробленого "регіоналами" передбачає спрощення процедури звільнення з роботи найманих працівників, збільшення тривалості робочого дня і тижня, легалізацію відеоспостереження на робочому місці, надання права роботодавцям приймати постанови, які можуть заміняти колективні трудові договори. Також новий ТК звужує права та можливості профспілок.