При цьому парламент вирішив направити на доопрацювання проект кошторису до регламентного комітету. За це проголосували 293 депутатів.
Згідно з текстом кошторису, всього на поточний рік планувалося витратити 935 971 тис. гривень.
З цієї суми на здійснення законодавчої діяльності пропонувалося виділити 516 млн гривень.
Зокрема Рада передбачала виділення 29,6 тис. гривень на використання товарів та послуг за цією статтею витрат, а також 146,9 тис. гривень – на соціальне забезпечення.
На статтю «Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради України» пропонувалося виділити 302,6 тис. гривень.
Зокрема на оплату праці за цією статтею витрат передбачалося виділення 253,3 тис. гривень, на витрати по відрядженнях – 226,7 тис. гривень.
На управління справами пропонувалося виділити 186, 2 тис. гривень.
Відповідно до кошторису витрат, на утримання автобази передбачалося виділення 39,5 млн гривень.
З них найбільша частина витрат становила оплата праці та доплати до заробітної плати – 28,4 млн гривень.
На інститут законодавства Рада планувала витратити 9,1 млн гривень.
Крім цього, кошторис передбачав розподіл коштів на управління адміністративними будинками, які підвідомчі парламенту. На ці цілі планувалося виділити 63,7 млн гривень.
На забезпечення діяльності їдальні кошторисом передбачалося виділення 1,6 млн гривень, а на управління житловими будинками – 1,7 млн гривень.
Крім цього, на фінансування статті «Фінансова підтримка санаторно-курортного комплексу управління справами Верховної Ради України» було заплановано 88,5 млн гривень.
Ці кошти пропонувалося розподілити між утриманням санаторного комплексу «Дюльбер», санаторієм "Нижня Ореанда", пансіонатом матері і дитини «Таврійські зорі» та готельно-оздоровчим комплексом «Затока».
На висвітлення діяльності парламенту у засобах масової інформації планувалося виділити 28,9 млн гривень.
Крім цього, до кошторису витрат окремим додатком парламент мав намір затвердити норми витрат на одного депутата на поточний рік.
У рік на безкоштовний проїзд депутатів пропонувалося виділити 26,8 тис. гривень, на канцелярське приладдя – 708 гривень на рік, на міські, міжміські телефонні розмови з розрахунку на 10 місяців – 4,9 тис. гривень.
На відрядження помічників-консультантів депутатів у виборчі округи також з розрахунку на 10 місяців передбачалося виділення 4 тис. гривень.
При цьому Рада пропонувала затвердити місячний посадовий оклад депутата – члена комітету в розмірі 6 109 гривень.
До норм витрат ставилися також кошти на утримання помічників-консультантів незалежно від їх кількості з 1 січня – 19 тис. гривень на місяць і з 1 травня – 20 тис. гривень.
Крім того, значну частину витрат на утримання депутатів Рада пропонувала витратити на відшкодування витрат, пов'язаних з використанням депутатських повноважень – 17,4 тис. гривень на місяць або 209 тис. гривень на рік.
На 2012 рік затверджений кошторис витрат Ради склав 869 млн гривень.