На його думку прибирання пов'язане з тим, що влада планує спровокувати опозицію, та повторно провести "виїзне" засідання Верховної Ради на Банковій.
Також, Бригинець повідомив, що "там чистка триває не лише фасаду, але й в середині будинку". "В "підпільному" сесійному залі відбувається прибирання, миття. Тому, я вважаю єдиним способом це припинити — повідомити про те, що готується така провокація. Опозиція також повинна бути готовою до такого, і на це необхідно адекватно реагувати", – зауважив нардеп.
Водночас, він наголосив, що "перша спроба спровокувати опозицію була зроблена минулого тижня". "В останній момент були змінені умови зустрічі президента із лідерами фракцій, і фактично цим хотіли опозиціонерів спровокувати не йти на зустріч. Якби опозиція не пішла на неї, то вона би заблокувала парламент – очевидний сценарій влади", – наголосив він.
"Готувався майданчик паралельного засідання, але оскільки вдалося зірвати цю провокацію (Яценюк пішов на зустріч, парламент не був заблокований), тому рішення не були прийняті владою", – додав політик. Окрім того, він переконаний, що "сьогодні у влади дуже багато рішень, які вона хоче прийняти, проте не може – зокрема земельні злочинні закони, закони про вибори влітку".
"Вони не зможуть їх прийняти за нормальних умов, тому вони і хочуть змусити опозицію заблокувати парламент, і втекти туди (на Банкову – ред.). Яка буде використана провокація для цього — я не знаю, але це очевидно. Не знаю, які виникнуть фантазії у Партії регіонів, але не даремно вони там все чистять, приводять до ладу. Очевидно, що вони хочуть проводити сесію там", – наголосив Бригинець.
Як повідомлялось, нещодавно президент Віктор Янукович оприлюднив свою «принципову позицію», яка дозволяє проводити виїзні засідання Ради «заради людей».
Нагадаємо, 4 квітня депутати від фракції ПР, КПУ та частина позафракційних провели "виїзне засідання" Верховної Ради у приміщенні комітетів ВР на вулиці Банковій.
За інформацією опозиції і джерел у Партії регіонів, у засіданні "чорної" Ради брали участь не 240, а 168 депутатів.
Депутати проголосували за 22 закони – деякі з них були прийняті в першому читанні, деякі – в остаточній редакції.
Згодом президент Віктор Янукович підписав кілька законів, що були прийняті на "виїзному засіданні" Ради.
ЗМІ повідомляли, що підписи окремих депутатів у списках реєстрації на "виїзному засіданні" парламенту відрізняються від їхніх особистих підписів у деклараціях про доходи.