З початку року акції протесту з певною періодичністю відбуваються в Бангладеш. Ситуація в країні загострилася у зв'язку з процесом над низкою лідерів найбільшої ісламістської партії країни "Джамаат-і-Ісламі", яких звинувачують у скоєнні військових злочинів під час війни за незалежність Бангладеш від Пакистану в 1971 році. "Джамаат-і-Ісламі" і її союзники (у тому числі, БНП) періодично проводять загальнонаціональні акції протесту з вимогою припинення процесу над їх лідерами. Під час однієї з таких акцій 5 травня в місті Дакка загинула чотири людини, щонайменше 100 отримали поранення. Загалом в акції взяли участь до 200 тис осіб. А вже 6 травня поліція в Бангладеш заарештувала керівника ісламістського угрупування "Хефазат-і-Іслам", яке організувало протести.
Вже традиційно демонстрації проти економії, пов’язаної з фінансовою кризою, як і минулого року цього року також регулярно відбуваються і в Греції. Під час одного з останніх протестів 1 травня страйкарі вимагали припинити скорочення витрат і підвищення податків.
Громадянські протести у 2013 році відбулися і в Болгарії, де 28 січня люди вийшли на вулиці через надто високі рахунки на електроенергію. Згодом протести перетворились на масштабний рух проти уряду і політичної системи, поширившись на більш як 30 міст країни. У результаті демонстрацій правоцентристський уряд Бойка Борисова 20 лютого подав у відставку, та було призначено дострокові вибори, які пройшли 12 травня. А 29 травня новим прем’єр-міністром країни призначили колишнього міністра фінансів безпартійного Пламена Орешанські. Втім, на цьому антиурядові протести не завершились, і вже 16 червня в столиці Болгарії, вимагаючи відставки уряду, на вулиці вийшли до 8 тисяч людей. Спровокувало протести рішення нового уряду призначити екс-урядовця та медіамагната Деляна Пеевскі новим очільником національної служби безпеки.
З березня 2013 року, антимусульманські заворушення спалахнули в різних містах в центральній і східній Бірмі. Насильство збіглося зі зростанням буддійського Руху 969, якого вважають причетним до змов і нападів на мусульманські громади. Агресивні демонстранти, з гаслами «Світ – не лише для мусульман» нападали на мусульманські мечеті та магазини, власниками яких є мусульмани. За час протестів загинуло кілька десятків людей.
17 березня приблизно чотири тисячі людей вийшли на вулиці Будапешта на демонстрацію проти внесених поправок до конституції країни, які розширюють повноваження уряду Віктора Орбана. На думку протестувальників, внесені поправки "підривають основи демократії і конституційності в Угорщині".Також на адресу президента країни Яноша Адера звучали звинувачення в спробах встановити диктаторський режим.
У Швеції 19 травня 2013 року спалахнули заворушення в одному з бідних, переважно іммігрантських передмість Стокгольма як реакція на події 13 травня. Тоді поліція застрелила 69-річного мешканця передмістя, в руках якого було мачете й який нібито погрожував ним. Насильство, яке пов’язують із великим безробіттям серед молоді і твердженнями про дискримінацію іммігрантів, сколихнуло всю країну. За даними поліції, підпали постійно відбувалися під час заворушень впродовж більш як тижня. Правоохоронці заарештували щонайменше вісім людей. 28 травня швецька поліція повідомила, що конфлікт вичерпаний.
Кілька разів з початку року у Франції відбувалися акції проти легалізації одностатевих шлюбів. Найбільша з них – 27 травня вже після того як президент Франсуа Олланд підписав закон, який дозволяє гомосексуалам брати шлюб. За даними організаторів, в акції взяло участь понад 1 млн осіб, натомість у поліції стверджують, що було понад 150 тис. демонстрантів.
28 травня у Киргизстані працівники золотого рудника «Кумтор» вийшли протестувати проти угоди шахти з канадською компанією Centerra Gold Inc, яка отримала права на розробку рудника. Протестувальники вимагали націоналізувати «Кумтор» і почали блокувати дорогу до нього. Внаслідок їх зіткнень з поліцією постраждало близько 30 осіб, а 90 осіб було затримано. 31 травня президент Алмазбек Атамбаєв видав указ про введення в Джеті-Огузькому районі, де розташований рудник, надзвичайного стану до 10 червня і комендантської години з 21:00 до 6:00.
28 травня в Туреччині розпочалися демонстрації проти реконструкції площі Таксім та знищення парку Гезі задля будівництва на його місці розважального центру. Через насильницькі дії поліції та використання сльозогінного газу демонстрації згодом переросли у масштабні антиурядові мітинги, що охопили всі великі міста і 70 провінцій країни.
14 червня, після більше ніж двох тижнів акцій протесту в Стамбулі та інших містах країни прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Ердоган провів переговори з мітингувальниками. Проте протестувальники заявили, що планують продовжувати акцію у парку Гезі, не зважаючи на обіцянку Ердогана відкласти забудову площі. І вже 15 червня турецька поліція розпочала розгон акції на стамбульській площі Таксім та в парку Гезі. Під час операції поліція застосовула гранати зі сльозогінним газом і водомети. Через гучномовці співробітники правоохоронних органів закликали присутніх припинити «незаконну акцію і розійтися». А 19 червня турецький прем'єр заявив про перемогу уряду і народу країни в боротьбі зі «зрадниками» і «змовниками» після розгону поліцією антиурядової акції в Стамбулі. У результаті поліцейських операцій було заарештовано щонайменше 130 учасників протестів проти турецької влади.
17 червня у найбільших містах Бразилії почалися масові акції протесту. Десятки тисяч людей перекрили вулиці в Сан-Паулу, Ріо-де-Жанейро, Бразиліа та інших містах, протестуючи проти бідності, корупції та поліцейського свавілля. Першочерговим приводом до демонстрацій стало подорожчання проїзду в громадському транспорті. Згодом до нього додалось обурення занадто дорогими стадіонами, які будують до чемпіонату світу 2014 року та корупцією з ними пов’язаною. Тепер демонстранти вимагають також поліпшення системи освіти та охорони здоров’я, боротьби зі злочинністю та будівництва відповідної потребам країни інфраструктури. За кілька днів протестів тривають сутички з поліцією та намагання протестувальників взяти штурмом окремі урядові будівлі. Станом на 21 червня за підрахунками поліції в протестах по всій країні бере участь близько 1 млн осіб.