У багатьох місцях протести вилилися у спалахи насильства. Так, у Сан-Паулу 18-річний хлопець загинув, коли машина в'їхала у барикади.
У Ріо-де-Жанейро поліція застосувала сльозогінний газ та гумові кулі, щоби зупинити групу молодиків у масках, які намагалися підібратися до міської ради. Щонайменше 29 людей були поранені.
Телеканали показують відео, де видно, як групи людей обкрадають магазини у центрі міста, хоча власники багатьох із них встановили додаткові загорожі.
У столиці, місті Бразиліа, демонстранти розклали вогнище перед міністерством закордонних справ, але їх звідти прогнала поліція. Учасники протестів також атакували інші урядові будівлі в місті.
Люди обурені корупцією, низькою якістю транспортних послуг, а гроші, передбачені на Чемпіонат освіту з футболу, вони вимагають вкласти в освіту та охорону здоров'я.
При цьому бразильців обурює також висока вартість Олімпіади, яку Бразилія прийматиме у 2016 році.
Міська влада Сан-Паулу пообіцяла переглянути підвищені тарифи, але, наголосив мер, це – "велика жертва", яка означатиме, що інші інвестиції доведеться зменшити.
Президент Бразилії Ділма Русефф відклала візит до Японії, щоби впоратися з протестами.
Русефф також скликала позачергове засідання уряду в п'ятницю, щоби обговорити заворушення.
Нинішні протести – найбільші з 1992 року, коли відбувалися масові демонстрації з вимогою імпічменту тодішнього президента Фернандо Коллора де Мелло.
Як повідомлялось, 17 червня у найбільших містах Бразилії почалися масові акції протесту.