"Я не думаю, що ми ламаємо когось через коліно. Той, хто не хоче, той нікуди не піде. І вчителів, якщо ви і побачите на мітингу, то вони на цьому мітингу будуть не вчителями. За професією – так, вони вчителі. Але вони перебуватимуть (на мітингу – ред) у неробочий час. Ніхто їх строєм не виводить. Зробили пропозицію від партійної районної міської організації… Є у них можливість відвідати мітинг – вони його в неробочий час відвідують ", – сказав Добкін.
За його словами, чинити тиск на робітника в приватному секторі легше, ніж на бюджетника. "Я вважаю, що в бізнесі керувати набагато легше. Там і звільнити легше, там і методи впливу абсолютно інші. Я не знаю, хто придумує міф про бюджетників, як про абсолютно безвольних людей … Говорити про те, що вони безмовно виходять на ці акції я не став би. Це несправедливо щодо до цих людей ", – додав Добкін.
Однак він підкреслив, що члени партії мають бути обов’язково присутніми на мітингу. "Є партійна дисципліна, а у нас вона дуже правильна», – додав він, вказавши, що переважна більшість учасників "антифашистських мітингів" – члени Партії регіонів.
"Я думаю, що серед тих, хто виходить на "антифашистські мітинги" під прапорами Партії регіонів, 99% – члени Партії регіонів, а 1% – це охочі, ті, хто хоче, а ми ще думаємо – брати чи ні", – сказав Добкін.
Нагадаємо, 18 травня в Києві пройшов антифашистський мітинг, організований Партією регіонів. До цього аналогічні акції пройшли в регіонах України.
Представники опозиції неодноразово заявляли, що влада при організації таких мітингів використовує адмінресурс, залучаючи до акцій бюджетників та студентів.