Вранці 26 травня стало відомо, що президент Віктор Янукович здійснить одноденний робочий візит до Російської Федерації, де зустрінеться із президентом РФ Владіміром Путіним. Глави держав мали обговорити питання «багатосторонньої співпраці», зокрема, в рамках підготовки до засідання Вищої Євразійської економічної ради, яке відбудеться 28-29 травня 2013 р. у Астані (Казахстан).
«Вікторе Федоровичу, дуже радий Вас бачити і можливості в неформальній обстановці обговорити наші двосторонні відносини щодо торговельно-економічних зв'язків, щодо нашого співробітництва в рамках СНД», – сказав Путін, відкриваючи зустріч.
«У нас традиційно великий обсяг відносин – політичні контакти, економічні зв'язки, гуманітарні. Як зазвичай в цих випадках буває, нам є про що поговорити. Спасибі, що прийняли запрошення, приїхали, знайшли час і у вихідний день. Мені дуже приємно, радий вас бачити», – наголосив він.
На вечір неділі тематика зустрічі так і залишилася невідомою – прес-служби обох президентів не повідомили про підсумки зустрічі.
Також у неділю до ЦКЛ «Укрзалізниці» в Харкові, де перебуває екс-прем'єр Юлія Тимошенко, приїхали спостерігачі від Європарламенту Пет Кокс і Олександр Кваснєвський.
Кортеж із мікроавтобусом, в якому були представники Європарламенту, в'їхав на територію лікарні о 15:15. Прибічники екс-прем'єра, які чергують під лікарнею, зустріли кортеж, скандуючи «Юлі-волю!».
Незадовго до цього в лікарню приїхали заступник голови Державної пенітенціарної служби Олександр Дука, начальник управління ДПтС у Харківській області Євген Бараш, прокурор Харківської області Геннадій Тюрін і наглядовий прокурор Ігор Краснолобов.
Приблизно о 17:55 кортеж залишив територію медзакладу. Всього у лікарні Кокс і Кваснєвський пробули понад дві з половиною години. Вони не прокоментували свій візит до ЦКЛ Укрзалізниці – кортеж проїхав повз журналістів.
Та 26 травня стали відомі переможці Каннського кінофестивалю. "Золота пальмова гілка" дісталася французькому режисерові туніського походження Абделатифу Кешишу за його стрічку "Життя Адель. Частина 1 і 2".
Гран-прі 66-го Каннського фестивалю журі під керівництвом Стівена Спілберга присудило фільму "Всередині Льюїна Девіса" (Inside Llewyn Davis) братів Коенів.
Найкращим режисером був визнаний наймолодший учасник основного конкурсу мексиканець Амат Ескаланте, який зняв соціальну драму про життя в мексиканській провінції "Елі" (Heli).
Автором найкращого сценарію став китаєць Цзя Чжанке за фільм "Дотик гріха".
Найкращою актрисою була визнана француженка Береніс Бежо, яка зіграла в сімейній драмі іранця Асгар Фархаді "Минуле" (Le Passe).
Головну нагороду в секції короткометражних фільмів отримала корейська робота Safe режисера Муна Бон-Гона. Найращим дебютом 66-го Каннського кінофестивалю журі визнало роботу Ilo Ilo сінгапурського режисера Антоні Чена.