Видання відзначає, що якщо ще у 2010 році місячна зарплата обласного прокурора коливалося у межах 12-17 тис. гривень, то минулого року, згідно з аналізом декларацій про доходи, вона становила від 20 до 30 тис. грн.
Найціннішим кадром у структурі обласних прокуратур в 2012 році був колишній прокурор Макіївки, а тепер керівник кримської прокуратури В'ячеслав Павлов – в середньому щомісяця він заробляв 30,5 тис. грн з урахуванням премій і відпускних.
Найбагатшим обласним прокурором за рівнем особистого доходу став вінницький Олександр Мрихін, який у 2012 році задекларував 836 тис. грн. Майже половину з них Мрихін отримав завдяки відчуженню майна.
А ось найбільш забезпеченим обласним прокурором з урахуванням капіталу сім'ї виявився луганський Анатолій Мельник з 3,6 млн грн загального доходу, з яких його дружина заробила майже 3 млн грн.
Видання також відзначає, що у 2012 році сім'ї обласних прокурорів поповнили свої автопарки на чверть мільйона доларів.
Так, сім'я дніпропетровського екологічного прокурора Олександра Галкіна, який минулого року був заступником генпрокурора і керівником одеського наглядової відомства, придбала позашляховик Lexus 450RX.
У близьких прокурора Донецької області Олега Сюсяйло з'явився спортивний седан Volvo S60, а у родичів прокурора Тернопільської області Геннадія Мовчана – Audi 2012 року, об'єм двигуна 2000 см3.
Новими машинами обзавелися і сім'ї глави черкаського відомства Максима Говорухи і прокурора Криму В'ячеслава Павлова – Toyota Avensis і MINI Cooper Countryman, відповідно.
Найпопулярнішою автомобільної маркою серед обласних прокурорів стала японська Toyota – дев'ять автомобілів, два з яких у київського Михайла Витязя.
Найбільше машин, з урахуванням транспорту сім'ї, у донецького прокурора Олега Сюсяйла (Volvo S80, Volvo S60, Opel Omega), миколаївського Володимира Гальцова (Lexus LX-570, Volkswagen, ВАЗ 2121) і харківського Геннадія Тюріна. В цілому, за підрахунками Фокуса, вартість автопарку 28 прокурорів – не менше півтора мільйонів доларів.