Так, 21 травня було затримано генерального секретаря грузинської пропрезидентської партії «Єдиний національний рух», екс-прем'єра Грузії Вано Мерабішвілі і губернатора Кахеті, екс-міністра охорони здоров'я Зураба Чіаберашвілі. Цього дня мав відбутися допит екс-прем'єра Грузії та екс-міністра охорони здоров'я у справі про програму «Облік шукачів роботи». Її реалізація почалася за колишньої влади Грузії 2012 року. Метою проекту було створення бази даних щодо безробітних і сприяння їх працевлаштуванню.
5 січня міський суд Тбілісі заочно заарештував колишнього міністра юстиції країни Зураба Адеішвілі, який обвинувачується в організації побиття і тортур ув'язнених. Кримінальну справу стосовно Адеішвілі було порушено в грудні 2012 року. Екс-міністр покинув Грузію разом з родиною ще в жовтні, незабаром після парламентських виборів, на яких партія президента Михайла Саакашвілі зазнала поразки.
19 грудня 2012-го в Грузії було затримано колишнього міністра енергетики Алеко Хетагурі та екс-міністра освіти Ніка Гварамія (нині директор телекомпанії «Руставі-2») за підозрою в перерахуванні $1 млн фіктивному підприємству за нібито надану йому енергетичними компаніями в липні 2012 року консультацію.
8 грудня українські правоохоронці затримали в Києві оголошеного 5 грудня в розшук по лінії Інтерполу екс-заступника керівника Департаменту конституційної безпеки МВС Грузії Олега Мельникова. Прокуратура Грузії звинувачує Олега Мельникова, а також колишнього директора департаменту конституційної безпеки МВС Грузії Дату Малахая та колишніх високопосадовців МВС Сосо Топурідзе та Геронтія Аланія в перевищенні службових повноважень. Звинувачення проти них об’єднані в одну справу. Усі четверо перебувають поза межами Грузії, їх розшукує Інтерпол.
Водночас, колишній соратник Саакашвілі Іраклій Окруашвілі, який має у Франції статус політичного біженця, добровільно повернувся до Грузії 20 листопада і був заарештований у столичному аеропорту на підставі рішення Тбіліського міськсуду від 28 березня 2008 року, який засудив його до 11 років позбавлення волі за «хабарництво в особливо великих розмірах з вимаганням, здійснене організованою групою».
2008 року в тбіліському суді розглядалася і друга кримінальна справа проти Окруашвілі, епізоди якої підпадали під статті про «зловживання службовим становищем» та «службову недбалість».
5 грудня 2012 року в Тбіліському міському суді розпочався процес вже по третій справі щодо подій травня 2011 року. Тоді МВС оприлюднило відео-та аудіоматеріали, згідно з якими, за завданням Окруашвілі, в Грузії йшло формування збройного підрозділу з метою антидержавних дій після повернення екс-міністра в країну, що було заплановано на кінець травня того ж року.
8 листопада було заарештовано колишнього міністра внутрішніх справ, а перед тим міністра оборони Бачо Ахалаю, начальника Об’єднаного штабу Збройних сил Ґіорґі Каландадзе і командира 4-ї бригади Зураба Шаматави. Колишніх урядовців заарештували у справі про зловживання посадовими повноваженнями на підставі заяви шести військовослужбовців. За даними слідства, в жовтні 2011 року Бачо Ахалая на тодішній своїй посаді міністра оборони в присутності Ґіорґі Каландадзе і Зураба Шаматави в своєму кабінеті «завдав шістьом військовослужбовцям словесних і фізичних образ, в тому числі ударив одного з них ручкою ножа по голові». Після цього, за повідомленням, військовослужбовців перевели на базу 4-ї бригади у Вазіані, де вони також зазнали образ у присутності інших осіб.