Відповідаючи на запитання про те, про що йдеться в направленому дорученні, і чи міститься там прохання Генпрокуратури щодо допиту чоловіка Юлії Тимошенко Олександра, який перебуває в Чехії, Фролова сказала: "Там не зовсім таке було клопотання. Було направлено клопотання на проведення низки слідчих дій, але воно не стосувалося допиту".
Вона також підкреслила, що чеська сторона підтвердила, що " візьме клопотання до виконання", а інформація про помилки в дорученні не відповідає дійсності.
За словами Фролової, під час розслідування кримінальної справи про вбивство Щербаня було направлено низку доручень, а з моменту останнього поновлення розслідування – близько 10 міжнародних доручень до США, Чехії, Ізраїлю, Російської Федерації, на Кіпр та до інших країн.
"Частину цих міжнародних доручень було прийнято, частину – очікуємо", – сказала вона.
При цьому Фролова не стала конкретизувати, чого саме стосуються ці доручення, пославшись на те, що ця інформація не підлягає оприлюдненню. З її слів, у рамках міжнародно-правової співпраці Генпрокуратура в 2013 році розглянула понад 350 клопотань від Росії, Чехії, Болгарії, Панами, Австрії, США, загалом з 38 країн. У свою чергу, Генпрокуратура направила закордон близько 150 клопотань у поточному році, найбільше – до Росії, Білорусі та Великобританії.
Як відомо, у Генеральній прокуратурі поки не знають, чи буде допитана в рамках слідства у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня екс-прем'єр Юлія Тимошенко і коли це може статися.
У ГПУ також не розголошують, які документи Україна просить надати Чехію і США.