Потім в Севастопольській бухті пройшов парад кораблів Чорноморського флоту Російської Федерації та Військово-морських сил України, під час якого відбувся обхід кораблів командувачами флотів віце-адміралами Олександром Федотенковим і Юрієм Ільїним.
У параді кораблів брало участь 12 бойових кораблів і підводних човнів, зокрема фрегат «Гетьман Сагайдачний» і підводний човен «Запоріжжя» ВМС України.
У заходах взяли участь голова Верховної Ради України Володимир Рибак і голова Ради Федерації Федеральних Зборів Росії Валентина Матвієнко.
Відповідаючи на запитання журналістів, чи надійдуть на Чорноморський флот нові кораблі, у зв’язку з тим, що «переговори про переозброєння флоту йдуть важко», Матвієнко сказала: «Як ви знаєте, між Росією і Україною підписані міждержавні угоди про пролонгацію базування Чорноморського флоту у Севастополі до 2042 року, і, звичайно, це мається на увазі, що флот до 2042 року не може залишатися лише із старими кораблями і старим озброєнням».
Також у Севастопольській бухті пройшла театралізована вистава під назвою "230 років на славу і на користь Росії". Вона включає в себе, зокрема, театралізовану постановку Діалог Суворова і Ушакова, проходження яхт під вітрилами, які зображують вхід ескадри Клокачова в Ахтіарську бухту, а також прибуття імператриці Катерини II і Потьомкіна у супроводі почту, почергове проходження катерів.
У другій половині дня жителі та гості Севастополя на Мінній стінці зможуть відвідати кораблі Чорноморського флоту, оглянути виставку військової техніки і озброєння.
13 травня відбудеться покладання вінків і квітів до пам`ятника засновниці Чорноморського флоту російської імператриці Катерині II та молебень на честь 230-річчя Чорноморського флоту у Володимирському соборі.
Як повідомлялось, капітан 1 рангу Чорноморського флоту Росії Сергій Горбачов закликав Москву "провести операцію з примусу України до дружби".
Як повідомив головнокомандувач Військово-морським флотом РФ адмірал Віктор Чирков, для Росії й надалі основним пунктом базування кораблів ЧФ залишатиметься Севастополь.