Перші три місця займають пам'ятки Північного Кавказу: мечеть імені Ахмада Кадирова "Серце Чечні" у Грозному ( 513 тис. 665 голосів), два замки "Вовнушки" в Інгушетії (393 тис. 55 голосів) та Мідаграбінські водоспади у Північній Осетії (117 тис. 849 голосів).
Далі у рейтингу нових символів Приволзька трійка: Шихани (121 тис. 564 голосів) і пам'ятник Салават Юлаєв в Башкирії (121 тис. 401 голос) і Нижегородський кремль, за який віддали 92 тис. 281 голос.
На сьомому місці – Смоленська кріпосна стіна, за яку проголосували 84 тис. 605 осіб.
Восьме місце посів храм "Золота обитель Будди Шак'ямуні" на вулиці Леніна в Елісті (побудований на місці заводу залізобетонних виробів) – 79 тис. 469 голосів.
За Псковський Кремль віддали 77 тис. 209 голосів.
На десятому місці – Мамаєв курган і скульптура "Батьківщина-мати кличе" у Волгограді з 75 тис. 335 голосами.
Проте ситуація з конкурсом щодо вибору майбутнього символу країни, в якому поки лідирує мечеть в Грозному, може змінитися після засідання Російського географічного товариства за участю президента РФ Владіміра Путіна. За повідомленням координатора проекту "Росія 10" Владислава Миколаїва, влада двох столиць має уважніше поставитися до претендентів на "символи Росії".
Як зазначають організатори, перший тур закінчиться наприкінці червня, другий – наприкінці серпня, фінал відбудеться у вересні. Після кожного туру результати будуть онулені.
Як зазначено на сайті Російського географічного товариства, однією з найважливіших цілей голосування "є просування іміджу Росії як унікальної країни з багатющою культурною і природною спадщиною".