У заяві, зокрема, зазначається, що зустріч дала можливість оцінити дії, які були здійснені Україною на виконання зобов'язань, обговорених під час саміту Україна-ЄС 25 лютого в Брюсселі.
“Набір документів, схвалених Україною для забезпечення продовження політики співпраці ЄС, віддзеркалює її відданість досягнути цілі підписання Угоди про асоціацію та глибоку та всебічну зону вільної торгівлі до саміту “Східного партнерства” у Вільнюсі”, – заявив комісар.
“Наше тривале відстеження запланованих Україною дій демонструє, що деякі питання потребують додаткової уваги”, – додав Фюле.
У заяві зазначається, що зустріч стала додатковою можливістю детально розглянути питання, що належать до трьох сфер, визначених пріоритетними у висновках Ради закордонних справ ЄС від 10 грудня 2012 року, а також – питання підготовки до вільнюського саміту.
Крім того, в ході зустрічі Фюле та Клюєв торкнулися питань виконання плану дій з лібералізації візового режиму.
Говорячи про політичний розвиток в Україні, Фюле нагадав свої переконання в тому, що Україна потребує більшості, яка здатна створити атмосферу, яка б сприяла діалогу, а також конструктивної опозиції, яка може повністю взяти на себе відповідальність перед українським народом.
Він також привітав той факт, що європейський порядок денний стає консолідуючим фактором в українській внутрішній політиці.
Як відомо, Україна розраховує підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом у листопаді 2013 року під час саміту "Східного партнерства" у Вільнюсі.
Єврокомісія має намір оцінити прогрес Києва у виконанні критеріїв підписання угоди про асоціацію 15 травня.