У листі зазначається, що підписання Угоди про асоціацію в листопаді цього року "залишається першочерговим пріоритетом для української сторони".
На підтвердження цього в Кабміні розповіли про заходи, спрямовані на виконання вимог "списку Фюле".
МЗС інформує, що вже підготовлено законопроект про вдосконалення виборчого законодавства.
Цей документ, а також проект закону щодо повторних виборів в окремих одномандатних округах тепер передано на експертизу до Ради Європи, ОБСЄ та ЄС.
У плані реформування системи правосуддя в МЗС відзначають особливу роль місії уповноважених представників Європарламенту Кваснєвського і Кокса.
"Українська сторона надає максимальне сприяння її реалізації", – зазначили в уряді.
У листі також підкреслюється, що помилування Юрія Луценка стало "доказом приведення українського законодавства до європейських стандартів".
У Кабміні нагадали, що 22 лютого цього року Конституційна Асамблея прийняла за основу проект Закону "Про внесення змін до Конституції України щодо удосконалення судової системи та принципів здійснення правосуддя в Україні".
У квітні цього року МЗС України передав до Венеціанської комісії проект Закону "Про внесення змін до Конституції України щодо посилення гарантій незалежності суддів" для професійної експертизи.
Уряд також поінформував про удосконалення законодавства щодо боротьби з корупцією відповідно до рекомендацій Групи держав по боротьбі з корупцією.
Зокрема, в листі згадується, що Кабмін вже схвалив і направив до парламенту чотири законопроекти, які вимагали в ЄС.
Читайте також: 19 вимог ЄС, які відкриють Україні шлях до асоціації
Нагадаємо, 18 квітня Верховна Рада ухвалила два закони, необхідні для прийняття плану дій з візової лібералізації з ЄС.