Таку думку Фролова висловила в інтерв’ю «КоммерсантЪ-Украина», відповідаючи на питання, чи продовжуватиме вона практику Рената Кузьміна щодо роз'яснення європейським чиновникам суті справи Юлії Тимошенко і Юрія Луценка
«Я буду робити свою роботу, і якщо мені доведеться їздити у відрядження, під час яких мене запитуватимуть про ці справи, то я, звичайно ж, на них відповім. Але повторю: імідж прокуратури формується не тільки шляхом роз'яснень, а й тим, що ми робимо в цілому. Зараз ви бачите, що органи прокуратури, як і суддівський корпус, і органи внутрішніх справ, переживають процеси реформування. Так що дивитися потрібно глибше. Справа Юлії Тимошенко – це тільки одна справа. Подивіться, що зараз робиться у Франції, де розслідують справу голови МВФ Крістін Лагард; на допити з приводу передвиборної кампанії викликають колишнього президента Ніколя Саркозі. І такого ажіотажу, як у нас, чомусь немає», – відповіла Фролова.
Водночас на запитання, чому ж тоді справи опозиціонерів викликають в Україні такий ажіотаж, Фролова відповіла: «Все, що я можу сказати: органи прокуратури стежать за дотриманням законів».
«І я вважаю, що той, хто порушує закон, повинен відповідати, незважаючи ні на посади, ні на прізвища. Тобто порушив закон – відповідай за законом. Цього правила дотримується вся Європа. І мені здається, що сьогодні Європа вже по-іншому дивиться на справу Тимошенко – його перестають сприймати як політичне, як свідчення виборчого правосуддя в країні. Ми говоримо про те, що в країні є закон. І цей закон ніхто не повинен порушувати», – наголосила заступник генпрокурора.
Як повідомлялось, 22 березня генеральний прокурор Віктор Пшонка призначив своїм заступником Лілію Фролову, яка представляла державне обвинувачення у газовій справі проти Юлії Тимошенко, за якою вона засуджена до 7 років ув'язнення.
Опозиція пов'язує це підвищення безпосередньо зі справою екс-прем'єра.