Найкатастрофічнішими за своїми наслідками вважаються повені у Закарпатській області. Перша відбулася у листопаді 1998 року. Після сильних дощів з берегів вийшли річки Тиса, Теребля, Тересва, Боржава та інші. Вони підтопили більше 120 населених пунктів, у зоні стихійного лиха опинилася третина населення області – приблизно 350 тисяч людей. Загинуло 17 осіб, зруйновано більше 2,5 тисяч будинків, підтоплено більше 40 тисяч помешкань, знищено більше 10 мостів, пошкоджено більше 700 км доріг. Завдано збитків у 800 млн гривень.
Паводок, щоправда менших масштабів, повторився у березні 2001 року. Тоді через сильні дощі в басейні річок випало більше 300 мм опадів. В результаті повені загинуло 9 осіб. Було підтоплено 255 населених пунктів, більше 33 тисяч будинків, знеструмлено 98 населених пунктів, через що майже 14 тисяч осіб було евакуйовано. Було зруйновано майже 2 тисячі помешкань. Знищено 6 та пошкоджено 17 мостів. Пошкоджено 52,7 км автодоріг.
Також однією з найбільших за історію Західної України повеней вважають повінь у липні 2008 року. Після сильних дощів річки регіону вийшли з берегів, підтопили більше 40 тисяч будинків, затопили більше 800 га сільськогосподарських угідь, пошкодили 561 міст. Зонами надзвичайної екологічної ситуації було оголошено території 6 областей України: Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської і Вінницької, також постраждали південні райони Хмельницької області. Загинуло 30 осіб, з них шестеро діти. Збитки від стихії оцінювали у 3-4 млрд гривень.
Влітку 2011 року Україна пережила потужні дощі та ураганні вітри. Так, у липні в Одеській області без світла залишилося більше 100 населених пунктів, рух на більшості автошляхів було паралізовано.
Через кілька днів дощі дісталися Черкас. Вода підтопила місто. В окремих місцях рівень води сягав півметра. У деяких мікрорайонах не відкрилися магазини, було паралізовано рух автотранспорту. Через урагани частково залишився без електроенергії Маріуполь, в Донецьку підтопило багатоквартирні будинки.
Також підтопило місто Кременчук, через що було ускладнено рух громадського транспорту. Зупинилися тролейбуси. Дощі затопили внутрішньоквартальні дороги, через що люди не могли дістатися до своїх помешкань.
Від дощів літа 2011 постраждав Харків. Було паралізовано рух тролейбусів, підтоплено окремі станції метрополітену. Вода залила кілька вулиць, зокрема, Московський проспект, вул.Героїв праці, вул.Академіка Павлова.
В січні-лютому 2012 року Україну накрили шторми та аномальні холоди. Було перервано поромне сполучення з Росією, шторм знищив набережну в Ялті та пошкодив набережну в Євпаторії. Лише за 3 доби морозів було спалено 1млрд м3 газу. Замерзло Азовське море, через що більше 20 суден опинилися у крижаному полоні. Також було закрито рух Керченською протокою.
На початку грудня 2012 року в Одесі через шторм море вийшло з берегів. У Суворовському районі міста, на території гідропарку Лузанівка, вода затопило пляжі, тротуари уздовж узбережжя, Ротонду, парк і площу з розважальними закладами та дитячими каруселями. Через сильний шторм в акваторії Одеського порту піднявся рівень води, в результаті чого один з доків зірвало зі штатного місця. Північно-східний вітер зі швидкістю до 25 метрів на секунду підняв хвилю в п'ять балів. За допомогою буксирів док пришвартували до причалу.
У Києві ж синоптики заявили, що снігопад 10-11 грудня побив рекорд 1930 року. Тоді у місті випало 43 мм опадів. До цього найбільша кількість була 41 мм. Проблеми виникли із сильним налипанням снігу на дротах і деревах, яке місцями сягало 68 мм. За словами синоптиків, такого явища не спостерігалося з 1881 року.
Через негоду у Львівській області на трасі Київ-Чоп у 20-кілометровий затор потрапили сотні автомобілів. У Луцьку і Тернополі через складні погодні умови скасували заняття в школах. Також були скасовані заняття у школах Луганської та Чернівецької областей.
21 грудня шторм у Ялті знову пошкодив набережну, а вже 25 січня 2013 року через сильні снігопади до Одеси перестали пускати вантажні автомобілі.
15 березня рекордні снігопади заблокували рух у західних областях України. Було паралізовано рух у Тернополі, Ужгороді, Івано-Франківську, Львові, Рівному, Луцьку.
22 березня негода накрила Київ. Через потужний снігопад у місті утворилися багатокілометрові затори. Станом на 2 годину 23 березня їх рівень оцінювався у 7 балів з 10 можливих. Два мікрорайони столиці залишилися без світла. У місті оголосили надзвичайну ситуацію. До ліквідації наслідків негоди залучили військову техніку. ДАІ обмежила рух вантажівок у місті. Майже весь день 23 березня не працював громадський транспорт. За добу випало 50 мм опадів (за місячної норми у 47мм). Також затримували авіарейси, виникли проблеми в аеропорту «Київ». На трасі Київ-Житомир утворився затор довжиною в 70 кілометрів.
В Україні ж через снігопади без електроенергії залишилося більше 600 населених пунктів, ускладнено проїзд до більш, ніж 500 населених пунктів. На залізниці виникли проблеми з рухом потягів – окремі поїзди затримувалися на 10 годин.