«Усі керівники Мінагрополітики працюють у звичайному режимі на робочих місцях», – йдеться у повідомленні.
Крім того, у міністерстві запевняють, що у статті «Міністерство агарного хабарництва» газети «Дзеркало тижня» №8 від 1 березня 2012 рок, факти та оцінки викладені «не відповідають дійсності, мають упереджений характер та цілеспрямовано дискредитують діяльність Мінагрополітики».
У відомстві наголошують, що «при підготовці опублікованого матеріалу ані автор статті, ані редакція газети не звертались до Мінагрополітики для отримання компетентних коментарів та офіційної позиції відомства щодо порушеної в статті теми».
«Натомість інформація подана упереджено та тенденційно, без відповідного підтвердження компетентними органами, в тому числі правоохоронними, та без висвітлення думки й оцінки аграрних експертів та авторитетних фахівців галузі», – переконують в мінстерстві.
Там вважають, що подібні публікації суперечать Кодексу журналістської етики та європейським нормам професійної журналістики і обіцяють дати публікації належну юридичну оцінку із залученням компетентних органів.
Як повідомлялось, газета «Дзеркало тижня» повідомила, що заступника міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка, керівника апарату МінАП Михайла Чужмира було затримано при отриманні хабара під час роботи у відомстві комплексної комісії.
За даними Transparency International в Україні від 5 до 10 млрд гривень в рік українці витрачають на хабарі.
Станом на грудень 2012 року до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, внесено 5,7 тис. рішень судів першої інстанції щодо притягнення осіб до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.
Втім, лише до 16% кримінальних справ, порушених за фактом отримання хабара, закінчуються судовими вироками.
Читайте також: Політики і чиновники уникають покарання за хабарництво, ДТП і навіть вбивство