За його словами, заяви про звільнення написали 7 людей – майже всі працівники новин та декілька операторів. У коментарях він уточнив, що його звільнено за власним бажанням, хоча в заяві він написав, що просить звільнити у зв'язку з невиконанням роботодавцем вимог законодавства щодо оплати праці.
Андронакі також оприлюднив заяву «Чорноморки», яку співробітники мають намір завтра розповсюдити на прес-конференції. За словами страйкарів, уже 8 лютого керівництво телеканалу розпочало проти них «репресії». «П'ятьох журналістів, які працювали за трудовою угодою, буквально вигнали з території телекомпанії. Телеведучому визначили робочий кабінет на іншому кінці Сімферополя. На інших посипалися погрози і догани», – заявляють у «Чорномроці».
Разом з тим, журналісти заявляють, що навіть у таких умовах було можливим продовжувати страйк і вимагати погашення заборгованості по зарплаті, однак це вимагало б повного занурення в затяжну юридичну тяганину, апелювання до суду й органів нагляду за дотриманням законів, фінансових витратах і здоров'я. «Страйкувати далі – це виявитися пійманими на юридичних уловках, зрештою, бути звільненими з формальних причин», – йдеться в прес-релізі.
Тому учасники страйку заявили про його припинення. «Але залишатися на ЧТРК ми теж не маємо наміру, тому що абсолютно не довіряємо адміністрації телеканалу і його власникам», – заявляють вони.
За словами страйкарів, за час конфлікту з керівництвом Чорноморської ТРК більшості співробітників, які звільнилися в попередні роки, була сплачена частина боргу. «За останні три тижні було погашено заборгованість за жовтень і частково за листопад 2012 року», – стверджують вони.
За даними екс-працівників, прокуратура та МВС продовжують розбиратися у фінансових проблемах телерадіокомпанії.
Як відомо, співробітників Чорноморської ТРК оголосила страйк через зарплатні борги, які, за даними колективу, становлять чотири місяці, за словами керівництва -два місяці.
Засновник Чорноморської ТРК, народний депутат від «Батьківщини» Андрій Сенченко раніше в коментарі «Телекритиці» стверджував, що конфлікт підбурювала одна людина – ведучий Володимир Андронакі, якого «в грудні спіймали на крадіжці.. «Я знаю, що активність пана Андронакі фінансують наші політичні опоненти, які давно борються з "Чорноморкою". У них одна мета – її закрити», – заявив Сенченко. Він додав, що з кожним співробітником тривали персональні переговори, а в лютому всім пообіцяли вчасно виплатити зарплату.
Фінансові проблеми і заборгованість по зарплаті існують у Чорноморській ТРК протягом останніх двох років. 20 березня 2012 року вперше за 17 років існування «Чорноморки» внаслідок страйку співробітників в ефір не вийшов випуск новин. Унаслідок переговорів було досягнуто компромісу – співробітникам телекомпанії виплатили 70% зарплати за лютий, після чого вони вийшли на роботу. Але проблеми продовжилися. Влітку в телекомпанії відбулися масові скорочення.