Віктор Янукович-молодший відомий своїм заховленням автомобільними перегонами. На початку червня 2010 року його команда виграла перегони бездоріжжям Київської області, а в квітні 2011 року син президента виграв перший етап Кубка України з трофі-рейду (гонки бездоріжжям), який проходив у Вовчанському районі Харківської області. Ще одні перегони викликали скандал, оскільки, відбувалися на територіях Поліського та Рівненського заповідника, а також в Шацькому національному парку. Попри скарги екологів захід таки відбувся.
У лютому 2012 року син Януковича отримав звання майстра спорту з автоспорту. А вже у січні 2013 року став виконуючим обов’язки президента Автомобільної федерації України.
Проявив себе Янукович-молодший і в грі на більярді. Він виграв більярдний турнір, організований депутатським клубом "Парламент".
Крім спортивних захопленнь Янукович-молодший відомий також "порятунком" українського кіно. Зокрема, він подав три законопроекти, спрямовані на розширення політики державного протекціонізму українського кіно. Серед основних пропозицій документів – закріпити на законодавчому рівні необхідність озвучення, дублювання чи субтитрування всіх іноземних фільмів на території України.
Також, в законопроектах пропонується посилити відповідальність за порушення законодавства у сфері кінематографії. Зокрема, це стосується невиконання національних квот на демонстрацію українських фільмів і показу картин без прокатного посвідчення Держкіно.
Діяльність сина Януковича в Раді зачепила і IT-сферу. Зокрема, ініційований ним та комуністом Євгеном Царьковим законопроекти, що вводив безпрецедентні пільги для ІТ-галузі, був ухвалений Верховною Радою 24 травня. Зокрема, для компаній-учасників експерименту на 10 років передбачалося зниження податку на прибуток з 21% до 5%, а для їхніх співробітників – податку на доходи фізосіб – з 15% до 5%. Крім того, продукція і послуги компаній цієї сфери планувалося на 10 років звільнити від сплати ПДВ.
Однак закон був ветований президентом. І після доопрацювання із закону виключено пункт, відповідно до якого на доходи фізичних осіб, що працюють на ІТ-підприємствах, установлюється податок у розмірі 5%. Рада виключила з документа норми, що передбачають необхідність проведення позапланових виїзних перевірок суб'єктів ІТ-галузі органами Державної податкової служби, а також отримання висновку Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації для отримання статусу суб'єкта спецрежиму оподатковування.
31 липня 2012 року Янукович схвалив введення нових пільг для ІТ-бізнесу.