За його словами, всього прокуратура зареєструвала 7 заяв і повідомлень, пов'язаних з порушеннями виборчого законодавства.
До прикладу, за результатами дослідчої перевірки матеріалів про нібито політичний тиск з боку головлікаря Кілійської центральної районної лікарні, 9 листопада цього року прокуратура району відмовила в порушенні кримінальної справи у зв'язку з відсутністю в діях лікаря складу злочину, передбаченого ст. 157 КК України.
У тому ж районі зареєстровано звернення народного депутата України про підробку виборчих документів та їх використанні службовими особами окружної виборчої комісії окружного виборчого округу № 141. Прокуратура також прийняла рішення про відмову в порушенні кримінальної справи.
"Що стосується "гучної" ситуації зі "зникаючим" чорнилом в ручках, то зазначу таке. До прокуратури Київського району в день виборів надійшла постанова окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №133 м. Одеси. У постанові йшлося про те, що комісією прийнято рішення про звернення до прокуратури щодо перевірки фактів наявності на більшості виборчих дільниць у кабінках для голосування ручок зі зникаючими написами при нагріванні паперу", – розповів Галкін.
Він додав, що в райвідділ міліції також надійшли повідомлення від членів дільничних виборчих комісій та офіційних представників від кандидатів у депутати та політичних партій про факти виявлення таких ручок на 40 дільницях зазначеного одномандатного виборчого округу.
"Дані звернення були направлені в Київський райвідділ міліції з метою проведення перевірки зазначених фактів. За результатами перевірки 30 жовтня цього року райвідділом винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі ч. 1 п. 1 ст. 6 КПК України. Прокуратурою встановлено, що постанова винесена законно, підстав для її скасування не вбачається ", – сказав прокурор.
Читайте також: Вибори в Одесі: скандали з кримінальним відтінком, симпатичні чорнила та відкрита агітація