Станом на 7-му ранку 14 грудня знеструмленими залишались 345 населених пунктів у трьох областях. Зокрема, у Київській області без світла залишилося 188 населених пункти, у Житомирській – 137, Вінницькій – 20.
Як повідомив представник Житомирської облдержадміністрації, через падіння дерев та снігові замети 12 сіл залишились без транспортного сполучення – найбільш постраждав Малинський район.
13 грудня через обмерзання злітно-посадкової смуги із Донецька перестали вилітати літаки. З аеропорту випустили менше 10 рейсів з понад півсотні запланованих. На маршруті Київ-Донецьк також зламалися одразу два поїзди Hyundai. Ще один Hyundai сполученням Київ-Донецьк спізнився на дві години через обрив контактного дроту.
На Вінничині у селі Брицьке Липовецького району дах школи обвалився через рясні опади. На Житомирщині у селі Ягнятин Ружинського району від снігу обвалилась покрівля котельні школи. Також на Буковині у селі Ставчани Хотинського району від снігу частково зруйнувалось шиферна покрівля навчально-виховного комплексу.
На Київщині в селі Рови (Вишгородський район) у школі від снігу обрушився дах, через що 40 учнів відправили на канікули з подальшим переводом до школи у село Любимівка. У Сквирському районі у селах Шамраївка і Ордаша була зруйнована покрівля 2 приватних будинків та зерносховищ трьох агрофірм.
У ніч проти 12 грудня внаслідок несприятливих погодних умов, через спрацювання систем захисту ліній електропередач, сталося знеструмлення 577 населених пунктів у 5 областях.
Потужний снігопад обрушився на Київ – згідно з висновками синоптиків, такої негоди як 11 грудня столиця не переживала понад 80 років.
Сніг повністю паралізував транспортний рух: в. о. прем'єр-міністра Микола Азаров був змушений добиратись пішки на закриту нараду фракції Партії регіонів.
Дивіться також: Потужний снігопад паралізував Київ
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов оголосив про надзвичайну ситуацію природного характеру, для усунення наслідків якої тимчасово заборонили паркування на 11 вулицях та поновили роботу евакуаторів.
Як повідомили у Головному управлінні охорони здоров'я КМДА, протягом доби до лікарів з приводу ушкоджень, отриманих внаслідок ожеледиці, звернулося 509 осіб, серед яких 100 дітей; від падіння дерев та бурульок постраждали 11 людей, 6 з них госпіталізовані. Як повідомили в МНС, загалом протягом дня у Києві впало на дорогу, на автобуси, електроопори та автодороги приблизно 30 дерев.
Того ж дня у Чорнобильській зоні через негоду сталося аварійне відключення електроенергії, через що з міста було евакуйовано 500 осіб персоналу, який не задіяний у безперервних технологічних процесах на ЧАЕС.
На Черкащині у Монастирищі внаслідок сильного снігопаду обрушилася шиферна покрівля загальноосвітньої школи-інтернату. 111 учнів були відселені за місцем проживання.
12 грудня Одесу затопило, а область засипало мокрим снігом, зокрема в Ренійському районі товщина снігу сягнула понад 30 см.
Також на вихідних через негоду два райони Миколаєва залишились без теплопостачання через аварію на теплотрасі.