Експерти відзначають, що, без сумніву, більшість самовисуванців у новому парламенті перейде до Партії регіонів, але не виключено, що дехто захоче співпрацювати і з партією УДАР.
Зокрема, це можуть бути ті самовисуванці, які йшли до Верховної Ради з опозиційними гаслами, але не захочуть вступати у жорсткий конфлікт із владою, як це робитимуть представники «Батьківщини» і «Свободи». Для них УДАР може стати тією фракцією, де вони відчуватимуть себе більш-менш комфортно.
На думку Тарана, це будуть самовисуванці переважно із Західної України. Зокрема, він нагадав, що Ярослав Дубневич, який переміг на одному із округів Львівщини, вже заявив про своє бажання приєднатися до фракції УДАР.
Фесенко також наводить приклад самовисуванців, які мали конфлікти із керівництвом «Батьківщини», тому, швидше за все, в новому парламенті приєднаються до УДАРу.
«Ось, наприклад, Олесь Доній. Він – відверто опозиційний політик. Але ми знаємо, що ще перед початком виборчої кампанії у нього трапився достатньо серйозний конфлікт із керівництвом «Батьківщини». Звичайно, він може залишитися і позафракційним депутатом, але, в принципі, було би логічно, якби він приєднався до однієї із опозиційних фракцій – «Свободи» чи УДАРу. Я думаю, що з УДАРом у нього склалися непогані стосунки. Зрештою, ця партія зняла свого кандидата на його користь», – зазначив політолог.
Він також додав, що до УДАРу може приєднатися і екс-бютівець Сергій Міщенко, в якого залишилася образа на колишню фракцію і на деяких її керівників, (його включили в непрохідну частину списку «Батьківщини» на цих виборах – Ред.).
Як повідомлялося раніше, представник УДАРу Валерій Карпунцов заявив, що їхня фракція поповниться самовисуванцями.