За словами Єфремова, ПР розраховує, що на виборах буде обрано «третину, за сьогоднішніми даними, за списками». Також, на його думку, як мінімум, «ми одержимо наших прихильників у парламенті близько 140 осіб по мажоритарних округах».
Єфремов підкреслив, що Партія регіонів не ставить перед собою завдання створити конституційну більшість у парламенті, оскільки «це неможливо зробити самостійно політичній силі, виходячи з тих рейтингів, які є на сьогодні». При цьому Єфремов додав, що разом з тим партія робить все для того, щоб у майбутньому парламенті мати більшість.
Він відзначив, що ПР все ж необхідно співробітничати з іншими політичними силами «з метою розв’язання тих проблем, які є у державі».
При цьому він не назвав конкретно «Свободу», а лише сказав: «Навряд чи ми пропонуватимемо це (йдеться про співпрацю – ред.) крайнім силам, особливо націоналістичного, навіть з перегином, напряму».
«Ми пропонуватимемо нашим колегам об'єднуватися з метою розв’язання тих проблем, які є в державі», – підкреслив Єфремов.
При цьому він висловив думку, що оптимальним у новообраному парламенті було б об'єднання тих політичних сил, «які б об'єднали б у цілому Україну».
нагадаємо, як сказав у коментарі Тиждень.ua директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран, кандидати-мажоритарники у новообраній Верховній Раді можуть ситуативно голосувати разом із Партією регіонів, виконуючи роль так званої «золотої акції».
Читайте також: Ахіллесова п’ята опозиції. Чому ПР домінує в мажоритарних округах