«Як лідер «Нацруху», заявляю, що наша партія переходить в опозицію», – заявив Саакашвілі.
«Ми, як опозиційна сила, будемо думати про майбутнє країни і будемо боротися за те, щоб все, що було створено в Грузії в останні роки, з точки зору її розвитку, було збережено», – сказав він.
«У результаті цих досягнень Грузія стала відомою в усьому світі, до якої відносяться з великою симпатією, і які б загрози не створювалися досягнутим здобуткам, в найближчі місяці і роки їх знищення неможливо уявити», – заявив Саакашвілі.
«Для мене були фундаментально неприйнятні погляди коаліції «Грузинська мрія», між нами глибока різниця. І ми вважаємо, що їх погляди вкрай невірні. Але демократія працює так, що рішення приймає більшість грузинського народу. І ми поважаємо цей вибір», – сказав президент .
«Те, чого ми змогли домогтися після «Революції троянд» у Грузії, дуже значно не тільки для історії країни, це один з найцікавіших періодів в історії держави», – зазначив Саакашвілі.
Президент також подякував своїм прихильникам, які підтримали курс нинішнього уряду і президента, і висловив упевненість, що курс на прогрес і розвиток Грузії не має альтернатив.
«І ми всі продовжимо боротьбу, вірячи в це, хоч би які були виклики сьогоднішнього дня», – заявив він.
Як повідомляє ЦВК Грузії, за підсумками обробки даних з 25,17% виборчих дільниць, виборчий блок «Бідзіна Іванішвілі – Грузинська мрія» набрав на парламентських виборах за пропорційною системою 53,19% голосів виборців. Партія «Єдиний національний рух» отримала 41,51% голосів.
Міжнародні спостерігачі від ОБСЄ, ПАРЄ, Європарламенту і НАТО сьогодні поширили спільну заяву, в якій йдеться про те, що Грузія зробила важливий крок на шляху проведення демократичних виборів, однак «ряд ключових питань ще належить вирішити».
Як відомо, політична сила, яка отримає більшість місць в парламенті, після президентських виборів 2013 року, фактично, отримає всю повноту влади. Тоді набуде чинності нова редакція Конституції, і Грузія з президентської республіки трансформується в парламентську.
Читайте також: Світові ЗМІ: вибори в Грузії можуть стати першим мирним переходом влади в країні після розвалу СРСР