26 вересня президент України виступив на пленарному засіданні 67-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Під час промови Янукович запевнив присутніх, що під час головування в ОБСЄ Україна налаштована докласти всіх зусиль для зміцнення безпеки в регіоні та демократичних інститутів її держав-учасників. Янукович переконаний – головування України в ОБСЄ також сприятиме поглибленню міжнародного співробітництва. За його словами, особливу увагу буде надано переговорному процесу з Придністровського конфлікту, процесу Нагірно-Карабаського врегулювання, а також Женевським дискусіям з питань безпеки та стабільності на Кавказі.
Також президент України мав коротку зустріч з з президентом США під час якої встиг побажати Бараку Обамі успіху на виборах, які відбудуться в США в листопаді цього року.
Між тим, приблизно 100 представників української діаспори 25 вересня під стінами Постійного представництва України при ООН у Нью-Йорку висловили свій протест проти правління Януковича. Мітингуючі закликали міжнародне співтовариство не вірити жодному слову «українського диктатора», який «має сидіти в тюрмі, а не стояти за трибуною ООН». Однією з основних вимог протестної акції була негайна відставка президента Януковича. Пікетувальники співали українські пісні та вигукували гасла патріотичного змісту. Також демонстранти, символічно знищили Януковича, потоптавшись по його портрету.
26 вересня Россільгоспнагляд повідомив, що з 4 жовтня вводить тимчасові обмеження на ввезення продовольчих товарів восьми українських підприємств за наслідками інспекції українських підприємств з виробництва продукції тваринного походження, проведеної у липні. Інспекція проводилася фахівцями держсільгоспнагляду, ветеринарних служб Білорусії, Казахстану та України.
«З 4 жовтня вводяться тимчасові обмеження на поставки продукції з ТОВ «Моліс», ТДВ «Глобинський маслозавод» (виробництво сирів, сухого молока і масла вершкового), ПАТ «Бель Шостка Україна» (виробництво сирів), ДП «М'ясокомбінат «Зоря», ТОВ «Компанія «Зевс ЛТД» (виробництво яловичини і свинини), ТОВ «Данон Дніпро», ЗАТ «Лакталіс Миколаїв» (виробництво молочної продукції), ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» (забій свиней, обробка, зберігання, виробництво готової м'ясної продукції)», – зазначається у повідомленні.
Окрім цього, ТОВ «Білоцерківський молочний комбінат» виключене з Реєстру організацій і осіб, які здійснюють виробництво, переробку і/або зберігання підконтрольних товарів, що ввозяться на територію Митного союзу. Щодо продукції ТОВ «Исток», ПрАТ «ВО «Одеський консервний завод» і ТОВ «Інтерфлот» , що виробляють рибні консерви, введено режим посиленого лабораторного контролю протягом трьох місяців за хіміко-токсикологічними показниками. До Реєстру підприємств третіх країн за підсумками інспекції включено ТОВ «Морська перлина» (виробництво рибних консервів) і ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський» (забій і переробка птиці).
У середу Центральна виборча комісія сформувала персональний склад закордонних дільничних виборчих комісій. За словами члена комісії Юрія Данилевського, до складу ДВК було подано 1 745 кандидатур від МЗС, а також 22 від партій та парламентських фракцій, що беруть участь у парламентських виборах. Зокрема, за його словами, від фракції Партії регіонів подано 16, від фракції «БЮТ»-Батьківщина» – 4, від партії «Батьківщина» – 1 та 1 від фракції НУ-НС. Данилевський також запропонував з 22 кандидатур поданих партіями призначити 21 на керівні посади. Решту пропонувалося заповнити кандидатурами від МЗС.
Також 26 вересня Центральна виборча комісія знову повернула Генеральній прокуратурі для реагування черговий пакет звернень кандидатів у народні депутати щодо порушень виборчого законодавства. ЦВК пояснила у своєму рішенні, що всі отримані звернення містять інформацію про порушення законодавства про вибори народних депутатів України та порушення, які мали місце до початку виборчого процесу, зокрема у частині проведення передвиборної агітації.
Тим часом, у Партії регіонів заявили, що на округах Луцького, Мельника та Шлапак зупинено "виборчий туризм". Виборці, які змінили місце голосування на тимчасове, повернуті в свої округи. На брифінгу також було поширено витяг з реєстру виборців.
Так, у виборчому окрузі 95 в Ірпіні залишилося з 976 осіб лише 93. В 222 окрузі, де балотується Максим Луцький, залишилося лише 12 "відкріпників", у Дарницькому районі Києва з 508 залишилося 13 осіб, у Печерському районі Києва, де балотується Алла Шлапак, з 415 "відкріпників" лишилося 5 осіб.
Та у середу, 26 вересня, у Греції відбувався 24-годинний страйк проти заходів економії, прийнятих урядом. Протестували як працівники державного, так і приватного сектора. У Греції були закриті державні установи, багато магазинів, а також банки й університети. На роботу не вийшли нотаріуси та метеорологи. ЗМІ припинили випуски новин на 4 години. Також по всій країні були закриті музеї та археологічні пам'ятники.Добовий страйк оголосили працівники залізниць та пасажирських суден, що зупинило залізничне і паромне сполучення. Згідно з інформацією міжнародного аеропорту "Елефтеріос Венізелос", також страйкували авіадиспетчери, які відмовились працювати з 10-ї до 13-ї години за місцевим часом. Було скасовано 30 рейсів, в основному місцевих, тоді як під час минулих страйків кількість скасованих рейсів доходило до сотень. Протестуючі вимагали відміни скорочення витрат держсектора, яке, як очікується, складе до 12 млрд євро , що становить понад 5% ВВП країни, в найближчі два роки.
Згодом у центрі Афін спаланули заворушення під час масового маршу протесту проти заходів бюджетної економії.Поліція застосувала сльозогінний газ проти десятків демонстрантів, які закидали правоохоронців камінням і пляшками із займистою рідиною. В акції взяли участь приблизно 50 тисяч людей.