Повідомляється, що в мітингу взяли участь до сотні осіб.
Люди прийшли з державними прапорами і плакатами "Хочу ТВі, А/ТВК" (А/ТВК-незалежний від влади харківський канал, що зник з ефіру у вересні минулого року), "ТВiй Харків", "Харків, вставай на захист ТВі!".
"Це неполітичний мітинг, жодна політична сила його не організовувала – вийшли люди небайдужі, які хочуть зберегти свою свободу і жити вільно у своїй країні, а не так, як нав'язує наша влада", – підкреслив учасник акції, співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров.
"Надалі ми, можливо, почнемо планувати більш активні дії, щоб не сталося з ТВі те, що сталося з нашими опозиційними каналами", – зазначила організатор акції Вікторія Черевко.
Учасники мітингу прийняли резолюцію, в якій зажадали зокрема припинити переслідування незалежних ЗМІ і тиск на журналістів, відновити мовлення ТВi в повному обсязі, припинити цензуру в ЗМІ і відправити у відставку членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення.
Акція на підтримку телеканалу також відбуваєтсья у Києві.
Нагадаємо, у п'ятницю 7 вересня акції на підтримку телеканалу ТВі заборонили у Харкові та Житомирі.
Читайте також: «Відмазки» операторів кабельного ТБ щодо ТВі
5 вересня президент ТМ "Тріолан" Роман Сальников заявив, що причиною відключення телеканалу ТВi з кабельних мереж торговельної марки "Тріолан" може бути диверсія.
20 липня ТВі заявив про припинення його трансляції в кабельній мережі «Тріолан» в 11 містах.
24 липня «Тріолан» пояснив припинення трансляції TВі й Simon діями свого співробітника. Водночас керівництво компанії не змогло пояснити, яким чином працівник зміг відключити трансляцію ТВІ.
Від початку інциденту Нацрада з телерадіомовлення самоусунулася від вирішення конфлікту, заявивши, що конфлікт між ТВi та "Тріоланом" лежить суто в господарській площині. Але через міжнародну реакцію 4 вересня Нарада заявила, що здійснить моніторинг усіх провайдерів програмних послуг щодо відключення каналу ТВi.