Напередодні делегати з'їзду від всіх штатів і територій США затвердили номінацію Обами. Таким чином, президент США виконав формальність, яка дозволяє йому почати прямі дебати з суперником-республіканцем.
"Я приймаю пропозицію … Шлях, яким ми пропонуємо вам піти не буде легким, але він приведе нас до кращого майбутнього. Я закликаю вас вибрати це майбутнє і підтримати ті цілі, які зроблять нашу країну кращою в багатьох областях – у промисловості, енергетиці , освіті, нацбезпеки … Наш план допоможе створити нові робочі місця і відновити економіку, ми зможемо зробити це за наступні чотири роки. Ось чому я балотуюся на другий термін ", – сказав Обама.
Минулого тижня з'їзд Республіканської партії обрав офіційними кандидатами в президенти і віце-президенти США екс-губернатора Массачусетсу Мітта Ромні і конгресмена Пола Раяна.
За даними останніх опитувань, рейтинги Обами і Ромні фактично зрівнялися.
Деякі опитування свідчать про лідерство Ромні в передвиборній гонці. Однак, як зазначають соціологи, після з'їздів завжди спостерігаються помітні коливання рейтингів, і з великою часткою ймовірності Обама таки зможе виграти вибори, проте з невеликим відривом у 2-4%.
Вперше Обама був обраний президентом в 2008 році. Тоді він у тандемі з сенатором від штату Делавер Джозефом Байденом виграв вибори у сенатора-республіканця Джона Маккейна і екс-губернатора Аляски Сари Пейлін.
Нагадаємо, згідно з результатами опитування університету Саффолка, майже 40% виборців США, в цілому 80 млн повнолітніх, не збираються брати участь у виборах президента країни 6 листопада цього року.
Читайте також: Жоден із кандидатів на президентське крісло у США не може похвалитися лідерством у виборчих перегонах