До нового будівництва на Андріївському узвозі причетна фірма столичного податківця

14 Серпня 2012, 17:32

Як з'ясували журналісти, згідно з витягом з держреєстру, компанія-забудовник має таких  засновників: Юрій Павлюк, Василь Павлюк, Віталій Гетьман, Валентина Гетьман, Галина Павлюк та Юлія Павлюк. Усі вони пов’язані з однією людиною – Валерієм Павлюком і доводяться йому дружиною, братом, батьком і матір'ю, тестем і тещею.

Валерій Павлюк працював начальником податкової Дніпровського та Шевченківського районів столиці,а також заступником начальника київської податкової. У 2012 році працював помічником першого заступника начальника Державної податкової служби України Андрія Головача.

Однак, за даними "Свідомо", Павлюк в податковій вже не працює, бо звільнився і, "здається, за кордоном".

За словами сусідів, у кінці липня сім'я Павлюків продала свою квартиру на вулиці Урлівській. Дзвінок журналістів брату Юрію Павлюку закінчився погрозою "затаскати по судах".

Варто відзначити, що статутний фонд ПП "Маркон" становить 34 мільйони гривень. І це не єдине підприємство родини Павлюків. На колишню домашню адресу Валерія Павлюка також зареєстроване ТОВ "Апрайз компані", яке займається побудовою нерухомості для продажу або оренди.

Землю на Андріївському узвозі підприємство родини Павлюкаотримало у жовтні 2005 року: "для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту". Згідно з проектом, готель має бути 11-поверховим.

Прокуратура міста подала протест, але у березні 2007 року Київрада його відхилила.

Після обурення людей вирубкою дерев на старовинній Замковій горі, голова Київської адміністрації Олександр Попов запевнив, що "усі варварські дії приватних структур, які несуть загрозу цілісності та автентичності Андріївського узвозу, будуть заблоковані та оскаржені міською владою у правоохоронних органах".

Нагадаємо, що у квітні обурення громадськості викликало знесення трьох будинків на Андріївському узвозі. При цьому влада і представники забудовника (ТОВ «ЕСТА Холдинг», що входить до групи СКМ бізнесмена Ріната Ахметова) стверджують, що знесені будинки не мали історичного значення.

На початку серпня поблизу Андріївського узвозу остаточно знесли фабрику "Юність".

Фото: Свідомо, Українська правда, saveoldkyiv.livejournal.com