Коментуючи інформацію про непроживання Олексія Азарова в Україні впродовж останніх 5 років, заступник голови ЦВК зауважив, що рішення ухвалювали, спираючись на дані МВС, МЗС Прикордонної служби, державного реєстру виборців. Крім того, за словами Магери, до уваги приймалися також документи, подані самим кандидатом, зокрема автобіографія та паспорт.
Водночас Магера зауважив, що рішенням Європейського суду з прав людини в справі Мельниченка була встановлена безпідставність відмови екс-майору в реєстрації кандидатом у депутати в 2002 році на підставі того, що він не перебував понад 183 днів на території України.
Заступник голови ЦВК підкреслив, що в законодавстві не встановлено, у які органи повинна звертатися ЦВК для встановлення строку проживання певної особи в Україні, зазначивши при цьому, що ЦВК звертається в МЗС і Прикордонну службу за власною ініціативою для отримання відповідних даних.
При цьому Магера висловив сумнів у тому, що можна повністю довіряти даним прикордонної служби про перетин кордону.
Як відомо, сина прем’єр-міністра України, Олексія Азарова, висунули кандидатом від Партії регіонів за 47 округом в місті Слов'янськ Донецької області.