"Ми про це навіть не розмірковуємо", – сказав міністр. "Ті, хто намагаються цю думку донести до умів міжнародного співтовариства, роблять це з поганими цілями", – заявив Лавров.
"Ми не є і не були найближчими друзями сирійського режиму, найближчі друзі у нього в Європі, і якщо хтось хоче вирішити цю проблему таким шляхом, то нехай думають про свої можливості", – додав він. За словами Лаврова, всі розмови з приводу надання Москвою притулку Асаду – "провокації тих, хто хоче всю провину за те, що відбувається в Сирії, звалити на нас і на Китай, нібито тому, що ми там щось блокуємо".
"Ми блокуємо одну просту річ – блокуємо спробу вирішити через це рішення Ради Безпеки щодо підтримки однієї сторони у внутрішньому конфлікті", – заявив Лавров. Він також повідомив, що російська сторона має намір найближчим часом провести чергову зустріч з врегулювання ситуації з представниками сирійської опозиції.
"Ми зустрічаємося з усіма, незабаром у нас якісь контакти намічаються і в Росії, і за кордоном, де ці хлопці (сірійські опозиціонери) базуються", – сказав главу російської дипломатії.
Як повідомлялось. 26 липня посол Сирії в Об'єднаних Арабських Еміратах Абдель Латіф Даббаг і його дружина та голова сирійської дипломатичної місії на Кіпрі Ламії Харірі, відмовилися співпрацювати з режимом Башара Ассада і втекли до Катару.
12 липня посол Сирії в Іраку Наваф Фарес заявив у відеозаписі, розміщеному у Facebook, що перейшов на сторону опозиції в знак протесту проти дій сирійської влади, спрямованих на придушення опозиції.
Читайте також Кінець війни близько. Світові час готуватися до Сирії після Башара Ассада