"Це спроба прокуратури не помічати, що відсутня подія злочину. Справа в тому, що права Давиденка обмежив апеляційний суд, рішення якого ніким не скасоване по сьогоднішній день", – сказав Луценко.
"Підставою для цього рішення суду не були документи, які інкримінують Тарасенку, Павленову і Луценку. Документи, які ми підписали не носять жодного причинно-наслідкового зв’язку із рішенням апеляційного суду. Відтак всі намагання побачити такий невеликий злочин як халатність є виключно спробою ГПУ замаскувати видуманий ними злочин і все ж таки не визнати фальсифікацію ними справи", – наголосив він.
Водночас адвокат Луценка Олексій Баганець вважає, що це кращий спосіб, який вигадала ГПУ, щоб вийти з ситуації.
За його словами, у серпні закінчуються строки давності по цій справі за цією статею.
"Цей злочин невеликої тяжкості. За ним не передбачено покарання більше 2 років позбавлення волі, а строк давності – 3 роки. Тому 6 серпня закінчаться строки давності. Якщо закінчаться строки давності, то суд має право закрити справу за завершенням строку давності", – заявив Баганець.
Нагадаємо, Державне обвинувачення ініціювало перекваліфікацію інкримінованого Луценку обвинувачення за частиною 3 статті 364 Кримінального кодексу (зловживання владою або службовим становищем) на частину 1 статті 367 (службова недбалість).
За злочин, передбачений частиною 3 статті 364 КК передбачається покарання до 10 років позбавлення волі, а за передбачений частиною 1 статті 367 – обмеження волі на строк до 3 років.
Як повідомлялося, Печерський районний суд переніс розгляд кримінальної справи проти Луценка на 25 липня для ознайомлення зі зміненим обвинуваченням.