Євро-2012: Німеччина обіграла Грецію у чвертьфіналі

22 Червня 2012, 23:43

Перший гол забили німці. На 39-й хвилині капітан збірної Філіпп Лам обіграв суперників і пробив з-за меж штрафного майданчика. Рахунок – 1:0.

В другому таймі греки зрівняли рахунок. На 55 хвилині після флангової передачі Салпінгідіса ворота німців розстріляв Самарас. Рахунок на табло – 1:1.

Після голу греків німці вирвалися вперед. На 61-й хвилині після подачі Боатенга Самі Хедіра поклав м’яча під перекладину – 2:1.

Третій гол очікував на греків на 68 хвилині. Автором м’яча став Мірослав Клозе – 3:1.

Через шість хвилин добив грецьку збірну Ройс. Після удару Клозе воротар греків відбив круглого, той зрикошетив під ноги Ройсу – 4:1.

І на останній хвилині другого тайму греки заробили пенальті. Реалізував момент Салпінгідіс – 4:2.

Німеччина виходить до півфінальної частини Євро-2012.