Євро-2012: Перший тайм матчу збірних Англії та України закінчився з рахунком 0-0

19 Червня 2012, 22:53

Головний тренер української збірної  Олег Блохін залишив футболіста Андрія Шевченка на лаві запасних. Раніше стало відомо, що  Шевченко має проблеми з колінним суглобом, через що не приймав участі в доматчевих тренуваннях.

У складі української збірної на поле вийшли Андрій П’ятов, Олег Гусєв, Ярослав Ракицький, Євген Хачериді, Євген Селін,  Анатолій Тимощук, Денис Гармаш, Андрій Ярмоленко, Євген Коноплянка, Артем Мілевський, Мазко Девіч.

Англійську збірну представили Джо Харт, Глен Джонсон, Джон Террі, Джолеон Лескотт, Ешлі Коул – Скотт Паркер, Стівен Джеррард, Ешлі Янг, Джеймс Мілнер, Вейн Руні, Данні Велбек.

Протягом  першого тайму  українські футболісти створили ряд небезпечних моментів біля воріт англійців. Відзначились Грамаш, Конополянка та  Гусєв.

Нагадаємо, після поразки у грі зі збірною Франції команді України для виходу до чвертьфіналу Євро-2012 потрібно обіграти Англію у матчі 19 червня.

Останніми днями національна збірна Англії  була фаворитом у матчі третього туру групового етапу Євро-2012 проти команди України за версією авторитетної букмекерської контори William Hill.