За словами чиновника, виконавчий комітет Черкаського міського управління вже затвердив тарифікацію платних послуг. Зокрема, мова йде про присутність моторних човнів на приватних пляжах, яку мають оплачувати власники пляжів.
«Стосовно штрафів та надання платної допомоги, то якщо будуть випадки, коли нам доведеться виходити на Дніпро і рятувати когось не у зоні, обмеженій нашими буйками, то ми будемо вираховувати, скільки це коштує. Кожен такий випадок потрібно розглядати індивідуально. Адже на вартість спасіння впливають різні фактори», – заявив Шевченко.
За його словами, чинниками, що впливатимуть на вартість послуг, стануть час та бензин, який витрачатимуть рятівникидля доставки потопельників на берег.
«Це може бути 300 гривень, а може бути 1300. Щодо людей, які потраплять у халепу на пляжі, то ми зобов’язані допомагати їм безкоштовно. Якщо хтось запливає за буйки, то рятівний пост попереджає, що тут плавати заборонено і потрібно повернутися у зону, де купатися можна. Звісно, якщо людина свідомо порушує правила поведінки на воді, запливає туди, куди не варто, то це інша справа. Плату за порятунок ми будемо брати лише зі злісних порушників», – заувадив чиновник.
Нагадаємо, у квітні цього року уряд знизив вартість окремих платних послуг МВС.