Зокрема, Київською міською клінічною лікарнею № 12, Київською міською клінічною лікарнею № 17, Головним військово-медичним клінічним ордена Червоної Зірки центром «Головний військовий клінічний госпіталь», Клінічною лікарнею «Феофанія», клінікою «Борис» та 15 резервними лікарнями міста (спеціалізовані та другої черги). Загальна кількість ліжок становить майже 3800 одиниць.
За інформацією столичного управління охорони здоров’я, ці заклади готові прийняти пацієнтів та надавати їм необхідну медичну допомогу.
Екстрена медична допомога гостям, учасникам та вболівальникам, які перебуватимуть у Києві, в тому числі в офіційній фан-зоні, на стадіоні НСК «Олімпійський» та на території, прилеглій до стадіону, надаватиметься бригадами швидкої медичної допомоги. Служба крові міста представлена Київським міським центром крові (вул. М. Берлинського, 12) і 15 відділеннями трансфузіології в лікувально-профілактичних закладах міста, головним завданням якої є екстрене забезпечення хворих компонентами та препаратами донорської крові.
Стоматологічна допомога буде надаватися структурними підрозділами КП «Київська міська стоматологічна поліклініка», розташована на вул. М. Пимоненка, 10-А.
Водночас, в Олександрівській клінічній лікарні продовжується поетапна реконструкція приміщень, яка не пов’язана із планом підготовки закладу до роботи під час Чемпіонату. Ці роботи не вплинуть на надання кваліфікованої медичної допомоги вболівальникам. Так, уже завершено реконструкцію Інфекційного корпусу. Відбуваються роботи з капремонту Кардіологічного корпусу лікарні. На черзі – роботи з реконструкції блоку допоміжних споруд (у тому числі харчоблоку). Зазначені ремонтні та будівельні роботи здійснюються у відповідності до запланованих графіків реконструкції з дотриманням вимог та правил техніки безпеки, що ніяким чином не заважатиме наданню медичної допомоги пацієнтам лікарні.
До відкриття ж Чемпіонату завершать асфальтування під’їзних шляхів до корпусів лікарні, а на її території встановлять інформаційні таблички та вказівники.
«У всіх лікувально-профілактичних закладах, що залучені до медичного забезпечення Чемпіонату достатньо фахового медичного персоналу, відповідного обладнання та організаційного досвіду для надання своєчасної медичної допомоги в тому числі іноземним гостям столиці», – йдеться у повідомленні.
У лікарнях, що надаватимуть меддопомогу уболівальникам, укладені угоди та відпрацьовано алгоритм роботи із страховими компаніями, встановлено банкомати, платіжні термінали та влаштовано доступ до інтернету на основі технології WI-FI.
Як повідомлялось, підготовка до Євро-2012 Києву обійшлася в 18 млрд грн (близько $2,25 млрд).
Нагадаємо, заступник голови КМДА – куратор Євро-2012 Анатолій Голубченко повідомив, що за період 2008 – 2012 років Київ витратив 1 млрд 789 млн гривень з міського бюджету за програмою підготовки до Євро-2012. За його словами, держава загалом витратила на столицю 14 млрд 118 млн грн.