За словами джерела, рішення утриматися від застосування сили було прийнято на нараді в Адміністрації Президента.
«Порадившись, вони вирішили, що після побиття Тимошенко ще один гучний інцидент такого роду небажаний. Але вони знають, що в суботу більша частина депутатів опозиції планують бути в Харкові на судових слуханнях у справі Юлії Тимошенко. На суботу вони планують проведення позачергового засідання, в ході якого Лутковська і буде приведена до присяги. Таким чином, питання, що їх цікавить,буде вирішене безболісно», – сказав співрозмовник.
У свою чергу депутат від НУНС Арсеній Яценюк допускає, що ініціатива скликання позачергового засідання парламенту може надійти від фракцій парламентської більшості. "Вони хочуть скликати позачергову сесію", – заявив він.
Він вважає, що можливою причиною скликання такого засідання може бути ініціатива, що надійшла в парламент від фракцій "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" і Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона" з висловлення недовіри генеральному прокуророві Вікторові Пшонці.
Яценюк зазначив, що у разі скликання позачергового засідання фракції БЮТБ і НУНС будуть обговорювати та приймати рішення відносно участі в цьому засіданні.
Нагадаємо, депутати опозиційних сил вже третій день блокують роботу парламенту.
Як відомо, діючий омбудсмен Ніна Карпачова підтвердила факт грубого поводження із екс-прем’єром Юлією Тимошенко під час госпіталізації 20 квітня і звернулася до генпрокурора у зв’язку із цим порушити кримінальну справу.
Такі заяви Карпачової обурили Партію регіонів, і зокрема голову її парламекнтської фракції Олександра Єфремова. Крім того, заяву Карпачової розкритикувало відомство Раїси Богатирьової – МОЗ.