Відповідаючи на запитання про можливість співпраці Росії і Великої Британії у справі про замах у Лондоні на російського бізнесмена Гєрмана Горбунцова, британський дипломат зазначив, що питання такої взаємодії буде вирішуватися людьми, які проводять це розслідування, виходячи з інтересів слідства.
Він додав, що після вбивства і розслідування справи Алєксандра Літвінєнка були прийняті певні рішення, і на даний момент ці рішення не змінені.
Нагадаємо, екс-офіцер ФСБ Алєксандр Літвіненко, який втік до Великої Британії у 2000 році, помер у листопаді 2006 року від отруєння радіоактивним полонієм.
Правоохоронні органи цієї країни звинувачують в убивстві депутата Держдуми РФ Андрєя Лугового, а британський суд видав санкцію на його арешт. Сам Луговой категорично заперечує свою причетність до вбивства.
Восени минулого року Велика Британія неофіційно заборонила в’їзд 60 російським чиновникам.
Як повідомлялося, у січні 2011 року депутат Європарламенту, член підкомітету з прав людини Крістіна Оюланд в інтерв'ю журналу The New Times заявила, що прем'єр Росії Владімір Путін може опинитися в чорному списку Європарламенту через причетність до справи колишніх співвласників "ЮКОСа" Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва. Однак, наразі цього не сталося.
Читайте також: влада потребує "тероризму"