Згідно з даними першого обміну телеметричною інформацією Москва має 1492 розвернутих ядерний боєголовок, Вашингтон – 1737.
Зі слів Манніна, на озброєнні Росії зараз знаходяться 494 оперативно-розгорнутих носіїв ядерних боєголовок, серед яких міжконтинентальні балістичні ракети, важкі бомбардувальники та балістичні ракети на підводних човнах. В США таких носії наразі 812, повідомляє американське зовнішньополітичне відомство. Загалом, розгорнутих та нерозгорнутих пускових установок балістичних ракет та важких бомбардувальників в Росії зараз 881, в США – 1040. Інформаційна довідка станом на 1 березня, 2012 року.
«5 квітня в держдепартаменті США Російській Федерації надали запис телеметричної інформації, яку отримали під час поведеного випробування американської балістичної ракети «Трайдент-2». Того ж дня співробітникам американського консульства в Москві передали інформацію про випробування російської балістичної ракети», – сказав Манніна.
З його слів, в Вашингтоні задоволені, як виконується новий ДСНО, який набрав чинності 5 лютого 2011 року.
Договір щодо мір подальшого скорчення та обмеження стратегічного наступального озброєння передбачає, що сторони обмінюються телеметричною інформацією в однаковій кількості щодо запуску міжконтинентальних балістичних ракет, але не більше п’яти протягом року.
Нагадаємо, президент РФ Дмитро Медведєв і президент США Барак Обама підписали новий договір СНО 8 квітня 2010 року в Празі. Сторони мають намір за сім років скоротити загальну кількість боєзарядів на третину – до 1,55 тисячі – в порівнянні з Московським договором 2002 року, і більш ніж у два рази – до 800 – знизити граничний рівень для розгорнутих і нерозгорнутих стратегічних носіїв. 5 лютого договір набув чинності.