Найбільшим аеропортом було визнано Міжнародний Аеропорт Хартсфілд-Джексон Атланта. У 2011 році аеропорт прийняв 92,4 млн пасажирів. Така цифра багато в чому пояснюється тим, що Атланта є місцем для пересадки низки внутрішніх рейсів. Крім того, Атланта пропонує прямі рейси у багато країн світу.
Другим за розміром аеропортом минулого року став пекінський аеропорт Beijing Capital International Airport(PEK), через який пройшло 77,4 млн пасажирів.
До трійки лідерів потрапив також лондонський аеропорт Хітроу, який є найбільшим аеропортом в Європі. В 2011-му році через нього пройшли 69,5 млн осіб.
На четвертому місці опинився аеропорт Чикаго Chicago O'Hare, який минулого року прийняв 66,6 млн пасажирів. П’яту сходинку посів аеропорт столиці Японії Tokio-Haneda, який, втім, орієнтується переважно на внутрішні рейси, тоді як міжнародний рух проходить через сусідній аеропорт Наріта. Тим не менш, минулого року через Ханеда пройшло 62,3 млн осіб, що, частково через аварію на Фукусімі, на 2,9% менше, ніж в 2010-му році.
На шостій сходинці опинився аеропорт другого за розміром міста США Лос-Анджелеса Los Angeles International Airport (LAX)з пасажиропотоком у 61,8 млн. Друге місце в Європі та сьоме у світі посів паризький аеропорт Шарля-де-Голля. У 2011 році аеропортом скористались 61 млн пасажирів. Наступну сходинку посів аеропорт, який знаходиться між двома містами Техасу – Далласом та Форт Ворсом Dallas/ Fort Worth International Airport. У 2011 році в цьому американському аеропорту побувало 57,8 млн пасажирів. Аеропорт розташований на 7,3 тис га та має сім злітно-посадкових смуг.
На дев’ятій сходинці опинився третій за величиною аеропорт Європи – аеропорт Франкфурта. У 2011-му році він прийняв 56,4 млн пасажирів, що на 6,5% більше. Цього року німецька влада заборонила нічні польоти, проте експерти передбачають, що це не вплине на кількість пасажирів.
Останню сходинку посів аеропорт міста Гонконг – Hongkong International Airport Chek Lap Kok (HKG). Минулого року в ньому побувало 53,3 млн пасажирів.