У заяві сказано, що під час затримання Корольова працівникам виконкому міськради усно повідомили, що стосовно мера порушено кримінальну справу за фактом вимагання, при цьому будь-якого документа, що підтверджує його затримання, міліція міськраді досі не надала.
Міськраді відомо, що мерові пред'явлено обвинувачення за фактом одержання хабара за сприяння в продажі 2 об'єктів комунальної власності. Депутати вважають, що це обвинувачення дискредитує не лише мера, а й їх, оскільки процедуру приватизації об'єктів проводив орган приватизації комунальної власності міськради.
У зверненні також сказано, що об'єкти, які фігурують у справі (колишні будинки військового готелю й ремонтно-відбудовчого батальйону), включено до переліку об'єктів, що підлягають приватизації, затвердженого міськрадою 25 березня 2011 року. Також підкреслюється, що Корольов участі в засіданнях органа приватизації не брав, у роботу комісії не втручався.
Стартову ціну об'єктів визначили експерти – загалом 287,313 тис. грн. "Внаслідок проведеного конкурсу в бюджет міста надійшло 370 тис. грн, тобто міськрада не лише не занизила ціну, але й після проведеного конкурсу збільшила вартість об'єктів на 82 687 грн", – сказано в зверненні.
У ньому також сказано, що об'єкти напівзруйновані, зволікання із продажем призвело б до їх руйнування. "Просимо Вас провести перевірку матеріалів справи в обвинуваченні Болградського міського голови Корольова С. В. і звертаємося до Вас із проханням визначення законності його затримання", – сказано в зверненні.
10 березня в Болграді також відбувся мітинг на підтримку Корольова. У заході взяли участь більш як 400 осіб.
Як повідомлялося, 29 лютого працівники департаменту Держслужби з боротьби з економічними злочинами затримали Корольова за підозрою в отриманні хабара. Прокуратура Одеської області порушила кримінальну справу за фактом отримання хабара за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу (одержання посадовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара в особливо великому розмірі).