Олійник очікує подальших кадрових змін в уряді. «Я їх очікую.За два роки можна визначити, чи знатна людина до проведення реформ. І президент це визначатиме», – зазначив депутат.
При цьому Олійник вважає, що у зоні ризику опинилися «майже всі». «Критика з боку президента йшла стосовно багатьох міністрів: освіти, культури, і міністра фінансів колишнього», – заявив він.
«Але президент зайняв цікаву позицію: міністрам варто самим відчувати, коли їм писати заяви про звільнення. І дехто їх писав. Це безперечно найкращий шлях, ніж відверто приймати рішення по відношенню до людей, які були успішними, але в силу певних обставин в їхній роботі виникли проблеми, тому, що багатьох з президентом поєднують роки спільної роботи», – додав депутат.
Відповідаючи на питання про те, чи найближчим часом хтось з міністрів ще буде писати заяви про звільнення, Олійник заявив: «Думаю, що будуть».
«Але будуть і такі, щодо яких президент скористається своїм правом відправити їх у відставку», – вважає він.
Повний текст інтерв’ю із «регіоналом» Володимиром Олійником читайте тут.
Нагадаємо, 14 лютого президент Віктор Янукович звільнив Андрія Клюєва з посади першого віце-прем'єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі України і призначив його секретарем РНБО. Ця посада поки залишаєтсья вакантною.
У той же день екс-глава РНБО Раїса Богатирьова була призначена віце-прем'єр-міністром – міністром охорони здоров'я України. При цьому з посади міністра охорони здоров'я був звільнений Олександр Аніщенко.
8 лютого Янукович звільнив Михайла Єжеля з посади міністра оборони й призначив на цю посаду Дмитра Саламатіна.
18 січня був звільнений міністр фінансів Федір Ярошенко. Замість нього Мінфін очолив екс-глава СБУ ВалерійХорошковський.