З його слів, відповідне звернення про втручання в особисте життя екс-прем'єра буде подано до Генпрокуратури 16 лютого.
Він зазначив, що Тимошенко відмовилася від огляду її українськими лікарями в складі міжнародної групи саме тому, що чудово розуміла, що одразу після огляду інформацію про її стан здоров'я буде розголошено і в такий спосіб буде порушено медичну таємницю.
При цьому Власенко назвав інформацію про те, що в Тимошенко діагностували грижу хребта маячнею, додавши, що сам не знає, який діагноз поставлено Тимошенко, оскільки ця інформація є лікарською таємницею.
На його думку, така інформація з'явилася одразу ж після того, як конверт із результатами обстеження Тимошенко німецькими лікарями потрапив до рук українських медиків.
За інформацією деяких ЗМІ з посиланням на джерела, з'явилася інформація про те, що німецькі лікарі виявили в Тимошенко грижу хребта.
При цьому, відповідно до публікацій, німецькі лікарі, виїхавши з України, залишили результати обстеження в запечатаних конвертах до обстеження Тимошенко канадськими медиками.
Як повідомлялось, Тимошенко нібито дозволила ознайомити з висновками німецьких лікарів, які її обстежили, інших членів міжнародної медичної комісії.
14 лютого обстеження Тимошенко лікарями з Німеччини завершилося близько 21:30, однак члени комісії залишили територію Качанівської колонії лише близько 3:30, що було викликано, у тому числі, необхідністю обговорення його результатів.
15 лютого лікарі почали обстеження близько 14:00, потім було зроблено перерву, після якої близько 17:00 обстеження було поновлено.
Згідно зі спільним наказом Пенітенціарної служби, МОЗу та Міністерства закордонних справ, до складу комісії з обстеження Тимошенко входять 9 українських, 3 канадських і 2 німецьких фахівці.