У своїх виступах кожен з них на свій спосіб презентував щедрий перелік українських досягнень. «Тільки три з 30 зобов’язань ще не виконані», – наголосив у виступі голова української делегації Іван Попеску.
У свою чергу Шершун висловив чимало аргументів за те, щоб статті 364 та 365 Кримінального кодексу залишалися в українському законодавстві. «Це потрібний інструмент у боротьбі з корупцією», – проголосив він.
Як відомо, за статтею 365 ч.3 екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко засуджено до 7 років ув’язнення.
Читайте також: ПАРЄ: Тимошенко судили за "сталінськими" статтями
Йому заперечив БЮТівець Сергій Соболєв: «Рівень корупції в Україні надзвичайно високий. Янукович собі побудував палац у Межигір”ї, а міністр Бойко собі придбав нафтову вишку. Чи можуть собі уявити подібне мешканці демократичних країн?».
Соболєв наголосив, що в камері у Юлії Тимощенко повсякчас горить світло, що вона перебуває під постійим відеоспостереженням та не отримує належної медичної допомоги.
Нагадаємо, у Страсбурзі триває обговорення звіту по Україні, підготовленого Моніторинговим комітетом ПАРЄ.
Як повідомлялося, раніше українська опозиція закликала ПАРЄ позбавити українську делегацію повноважень через те, що як мінімум три члени української делегації, заявлено як представників опозиції, але насправді представляють правлячу в Україні партію.
24 січня Комітет з питань регламенту проголосив, що під час нинішньої сесії ПАРЄ українську делегацію не будуть позбавляти права участі у роботі організації. Найближчим часом ПАРЄ надішле спікеру Володимиру Литвину офіційного листа із вимогою навести лад із пропорційним представництвом влади та опозиції в українській делегації.