Войовнича молодь, за повідомленнями, зірвала британський прапор, підпалила його і встановила на його місце іранський прапор.
Державне телебачення показало кадри, на яких демонстранти трощать вікна посольства.
Студентигромили офіси в середині будівлі посольства, а один з мітингувальників начебто розмахував зірваним зі стіни портретом королеви Єлизавети ІІ.
Міністерство закордонних справ Британії заявило, що воно «обурене» такими діями.
«Іранський уряд має чіткий обов'язок захищати дипломатів і посольства у своїй країні, і ми очікуємо, що вони застосують негайні заходи, аби взяти ситуацію під контроль і переконатися у тому, що наші працівники в безпеці, а власність неушкоджена», – йдеться у заяві МЗС Британії
Франція також різко засудила напад на британське посольство. «Франція висловлює свою солідарність зі Сполученим Королівством», – заявив міністр закордонних справ Франції Ален Жюппе.
Через кілька годин іранська поліція взяла під контроль будівлю. Телебачення транслювало наживо, як поліцейські поступово очищають територію біля посольства від мітингувальників.
«Мітинг закінчився, йдіть,» – через гучномовці закликала поліція демонстрантів.
Як повідомлялось, минулого тижня США, Британія і Канада оголосили про нові економічні заходи проти Ірану через його суперечливу ядерну програму.
Британія, зокрема, ввела санкції проти банків Ірану, звинувативши їх у сприянні атомній програмі.
Британський міністр фінансів Джордж Осборн оголосив, що уряд розриває зв'язки з усіма іранськими фінансовими установами.
Таке рішення ухвалили по тому, як Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) оприлюднило звіт, у якому йдеться, що Іран працює над створенням атомної зброї.
Іран доводить, що його ядерна програма має суто мирний характер, але доказів цього не надав.
Україна підтримала міжнародну реакцію на розгортання Іраном своєї ядерної програми.