"Це великий благодійний проект. І моя особиста думка, що благодійність, тим більше, в такій сфері як медицина, повинна пускати надійне коріння в нашій країні", – зазначила вона.
"Він не був успішний. Чому? Думаю, що в цьому повинні розбиратися люди, які були в наглядовій раді…, і приймати рішення, як продовжувати його далі", – уточнила чиновник.
Акімова повідомила, що "склалася цікава ситуація, коли, по суті, є два однакових проекти".
"Ви знаєте, що дитяча лікарня "Охматдит", вона вже в якійсь мірі перейняла на себе функції ось цієї "Лікарні майбутнього", – заявила вона.
"Представники благодійних фондів, які брали участь у зборі коштів, і МОЗ, і Академія медичних наук, повинні прийняти рішення: так в якому ж місці "Лікарня майбутнього" буде будуватися. Це повинно бути спільне рішення", – вважає перший заступник глави адміністрації.
"Дублювання проектів в двох різних місцях, на сьогоднішній день, мені здається, небезпечним і непотрібним. Це розпорошення коштів без вирішення основної проблеми", – підсумувала Акімова.
Нагадаємо, 4 листопада глава комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва заявила, що держава не буде добудовувати Всеукраїнський центр охорони здоров'я матері і дитини майбутнього ("Дитяча лікарня майбутнього").