За словами Одарченка, наметове містечко, яке існує уже півроку, «можна назвати осередком демократії».
«Кожного тижня сюди з’їжджаються люди з усієї країни. Ми навчаємо людей як реагувати на незаконні перепони з боку силових структур. Як реагувати на дії міліціонерів, які незаконно затримують громадян, намагаються їх залякати, відводячи в райвідділки і складаючи надумані протоколи. Це наука, яку громадяни мають пройти, щоб виборювати демократію», – заявив Одарченко.
Він зазначив, що активісти наметового містечка беруть активну участь у всіх акціях протидії владі.
«Завтра ми братимемо участь у акції під Верховною Радою разом з афганцями, післязавтра – коли буде прийматися закон про декриміналізацію», – розповів він.
У свою чергу керівник Київської обласної партійної організації «ВО «Батьківщина», народний депутат Костянтин Бондарєв повідомив, що у оновленому наметовому містечку значна увага приділятиметься інформаційній роботі та роботі з громадянами.
«Сьогодні лише перший тиждень роботи у оновленому режимі, але ми чітко усвідомили наші завдання. Ми маємо навчити людей висловлювати свою позицію і захищати свої права. Сюди приїжджатимуть наші депутати, які розповідатимуть, що відбувається в парламенті і в країні в цілому», – повідомив Бондарєв.
Як повідомлялось, після оголошення вироку екс-прем’єр міністру Юлії Тимошенко, її соратники по партії заявили, що не збираються демонтувати наметове містечко під Печерським судом.
Нагадаємо, 11 жовтня Печерський суд засудив Тимошенко до семи років ув'язнення з позбавленням права обіймати посади у владі на три роки. Окрім того, суд зобов’язав екс-прем'єра відшкодувати збитки, завдані НАК "Нафтогаз" в повному обсязі, а саме – 1,5 мільярди гривень.
Читайте також: Чи відповідає вердикт щодо Юлії Тимошенко європейським стандартам?