«Я не виключаю, що проти Черновецького, а можливо проти деяких представників його команди можуть порушити кримінальну справи напередодні київських виборів для створення так званою інформаційно-іміджевої картинки. З точки зору політичних технологій і піару це було би доцільно. А в нас чимало рішень ухвалюється саме не за правовою, а суто політичною логікою. Таким чином зіграють на незадоволенні багатьох киян діяльністю Черновецького та створять контраст, що нинішня київська влада бореться за подолання наслідків діяльності команди мера», – стверджує Фесенко.
Однак, на думку політолога, довести провину Черновецького буде вкрай важко.
«Довести провину Черновецького юридично буде дуже і дуже важко. Чимало було заяв з того приводу, що він не брав участі в підписанні якихось документів. Схожа ситуація і з Довгим (Олесь Довгий – колишній секретар Киїради – Ред.), хоча він і причетний до багатьох голосувань та прийняття певних рішень, втім, у цій ситуація, як і в справі Тимошенко, йдеться про колективне рішення і персональну відповідальність. Тут, думаю, буде непросто», – зазначив експерт.
У той же час, політолог прокоментував амністію депутата Київської міської ради, колишнього голови постійної комісії Київради з земельних питань Олексія Євлаха, якого обвинувачували в махінаціях із землею в Києві.
«На тлі засудження Тимошенко виправдання Євлаха виглядає трохи дивно, і воно суперечить логіці: «Закон – єдиний для всіх», тому що справа Євлаха і взагалі ситуація з київською владою за часів Черновецького достатньо резонансна. Втім, я би не співставляв кримінальні справи Тимошенко та команди Черновецького. Зокрема, щодо Євлаха, думаю, спрацювали певні лобістські зусилля представників команди Черновецького. Грошей там чимало залишилося і, можливо, вони зараз ще мають можливість «відмазувати» своїх», – зазначив Фесенко.