ШНП, котра і так має більшість місць в парламенті, в останні роки успішно провела кампанію за заборону на будівництво мінаретів і автоматичну депортацію іноземців, які скоїли злочин на території Швейцарії.
Майже чверть населення Швейцарії – вихідці з-за кордону.
Незважаючи на те, що бізнесмени вважають можливість найму іноземних співробітників життєво важливим для економіки країни, багато швейцарців вважають, що в країні надто багато іммігрантів.
В іншій європейській країні – Болгарії сьогодні проходять президентські вибори. Для участі у них зареєстровано близько 7 мільйонів виборців.
Основними претендентами на посаду Президента є Росен Плевнелієв, який представляє партію «Громадяни за європейський розвиток Болгарії», кандидат від Соціалістичної партії Івайло Калфін і незалежний кандидат, колишній єврокомісар Меглена Кунєва.
Згідно з опитуванням громадської думки, найбільші шанси на перемогу має Плевнелієв, якого підтримують понад 30 відсотків респондентів.
Сьогодні в Болгарії проходять і вибори голів місцевих адміністрацій.
Водночас, у Тунісі розпочалися вибори, які називають першим вільним голосуванням "арабської весни". Голосування проходить через дев’ять місяців після повалення президента Зінедіна Бен Алі.
Виборці оберуть асамблею, до якої увійдуть 217 людей і яка напише нову конституцію та призначить
Як очікують, найбільше голосів здобуде ісламістська партія "Нахда", хоча невідомо, чи зможе вона сформувати більшість
Чимало з тих, хто у неділю приходить на виборчі дільниці, робить це вперше у своєму житті, зокрема і ті, кому більше 50 чи 60 років. І справа не в тому, що у Тунісі не проводилися вибори, а в тому, що перемогу на них здобувала одна й та сама людина. Тож більшість тунісців кажуть, що не вбачали сенсу у тому голосуванні.